Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory

23.05.2020 | Tomáš Krejčí

Do letošní sezóny vstoupil náš klub s několika změnami na postech trenérů jednotlivých kategorií. Asi tou nejzásadnější je změna v pozici hlavního trenéra kategorie juniorů kdy, po odchodu Lukáš Majera do Motoru České Budějovice, na nabídku vedení klubu kývl David Švagrovský. Už jenom z jeho "hokejového" životopisu je zřejmé, že zkušeností k předání, má na rozdávání. David, mimo naší extraligy a 1. ligy, působil pět let v zámoří. Zde odehrál, mimo jiné, dvě sezóny v AHL, tedy ve druhé nejvyšší soutěží v Severní Americe, kterou prošla většina hráčů NHL.

Dobrý den Davide, jak jste zahájili letní přípravu?


Společnou část letní přípravy jsme zahájili 11.5., hned jak nám to současný stav dovolil. Do té doby měli hráči individuální plán. Začali jsme zapracovacím týdnem, kde jsme hráče nejprve trosku zmobilizovali a aktivovali svalové a dechové partie, které budou v dalších týdnech nejvíce používat. Nyní už má za sebou první ostrý týden. Zatím jsem spokojeny jak hráči pracují.


Doznal loňský úspěšný kádr zásadních změn?

 

Z loňského kádru nám odešli hráči ročníku 2000,kteří se již posunuli do seniorské kategorie. Take také nám odešli hráči ročníku 2001 Januška a Zedek, kteří si svými výkony vybojovali místa v DHL akademiích Motoru České Budějovice a Dukly Jihlava. Jinak v týmu zásadní změny nejsou, silná kostra týmu je zachována a budeme je doplňovat mladšími hráči.


Jaké máte ambice před sezónou?

 

První ambicí je co nejlépe pracovat v letní přípravě a také zabudovat nové hráče do týmu. Co se týče sezóny, tak tam se budeme snažit aby jsme se pohybovali na co nejvyšších místech tabulky a předváděli co nejlepší hokej co v týmu je, tak aby to kluky bavilo a s chutí chodili pracovat každý den na zimní stadion.


Jak se Vám v Kralupech líbí? 

 

Já jsem v Kralupech velmi spokojeny, libí se mi taková ta domácí atmosféra, kdy se každý zná, týmy se navzájem podporují skrz celý klub. I přes skromnější podmínky si myslím, že klub pracuje na vysoké úrovni, pořád se snaží posouvat dopředu  a z vlastních zkušeností jsem přesvědčený, že jde správnou cestou.


Davide děkujeme a přejeme mnoho úspěchů!

 
 
Utkání
Muži | Sobota 10.10.2020, 17:00
5. kolo
7:3
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Týden Hokeje
Aktuální články
Jak trénovat doma

Video z tréninku 5. třídy, v době distančních tréninků, nám poslal Michael Julien Pelikán, může být inspirací pro další hokejisty!

 
Kapitán dorostu Matyáš Toulec hodnotí začátek sezóny

Dobrý vstup do sezóny zaznamenal letos kralupský dorost, nemalý podíl na výborných výsledcích má jeho kapitán.

 
Starší žáci rozjeli online tréninky

Trenér Ondra Lechner spustil online tréninky jako první.

 
Tréninky v době nouzového stavu
 
Bojovník víkendu Honza Šulc
 
Lake Placid po čtyřiceti letech zažily i Kralupy
 
Dorost do čela soutěže!
 
Žáci doma proti Žebráku - polojasno
 
Muži prohráli v Poděbradech
 
Juniorka z Chrudimi bez bodů
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS