Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory

23.05.2020 | Tomáš Krejčí

Do letošní sezóny vstoupil náš klub s několika změnami na postech trenérů jednotlivých kategorií. Asi tou nejzásadnější je změna v pozici hlavního trenéra kategorie juniorů kdy, po odchodu Lukáš Majera do Motoru České Budějovice, na nabídku vedení klubu kývl David Švagrovský. Už jenom z jeho "hokejového" životopisu je zřejmé, že zkušeností k předání, má na rozdávání. David, mimo naší extraligy a 1. ligy, působil pět let v zámoří. Zde odehrál, mimo jiné, dvě sezóny v AHL, tedy ve druhé nejvyšší soutěží v Severní Americe, kterou prošla většina hráčů NHL.

Dobrý den Davide, jak jste zahájili letní přípravu?


Společnou část letní přípravy jsme zahájili 11.5., hned jak nám to současný stav dovolil. Do té doby měli hráči individuální plán. Začali jsme zapracovacím týdnem, kde jsme hráče nejprve trosku zmobilizovali a aktivovali svalové a dechové partie, které budou v dalších týdnech nejvíce používat. Nyní už má za sebou první ostrý týden. Zatím jsem spokojeny jak hráči pracují.


Doznal loňský úspěšný kádr zásadních změn?

 

Z loňského kádru nám odešli hráči ročníku 2000,kteří se již posunuli do seniorské kategorie. Take také nám odešli hráči ročníku 2001 Januška a Zedek, kteří si svými výkony vybojovali místa v DHL akademiích Motoru České Budějovice a Dukly Jihlava. Jinak v týmu zásadní změny nejsou, silná kostra týmu je zachována a budeme je doplňovat mladšími hráči.


Jaké máte ambice před sezónou?

 

První ambicí je co nejlépe pracovat v letní přípravě a také zabudovat nové hráče do týmu. Co se týče sezóny, tak tam se budeme snažit aby jsme se pohybovali na co nejvyšších místech tabulky a předváděli co nejlepší hokej co v týmu je, tak aby to kluky bavilo a s chutí chodili pracovat každý den na zimní stadion.


Jak se Vám v Kralupech líbí? 

 

Já jsem v Kralupech velmi spokojeny, libí se mi taková ta domácí atmosféra, kdy se každý zná, týmy se navzájem podporují skrz celý klub. I přes skromnější podmínky si myslím, že klub pracuje na vysoké úrovni, pořád se snaží posouvat dopředu  a z vlastních zkušeností jsem přesvědčený, že jde správnou cestou.


Davide děkujeme a přejeme mnoho úspěchů!

 
 
Aktuální články
Kralupský trenérský tým (opět) posiluje – přichází osobnost s velmi bohatými hokejovými zkušenostmi

Velkou posilou týmu kralupských trenérů v nadcházející sezóně jistě bude pan Kamil Kreps, neboť Kamilovi zkušenosti a kariéra...

 
Příprava mladších žáků v plném proudu

Mladší žáci zahájili přípravu stejně jako všechny ostatní kategorie 20. dubna. Společné tréninky pak začali 11. května, pod vedením...

 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu

Tak jako všechny kategorie, zahájili i dorostenci 20. dubna suchou přípravu. První tři týdny probíhaly formou individuálních tréninků, v...

 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
Kralupský Klub vítá nového trenéra
 
Poděkování a rozloučení
 
Pojď hrát hokej - jak trénovat doma
 
Dopis Radním města Kralupy - poděkování
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS