Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kralupský trenérský tým (opět) posiluje – přichází osobnost s velmi bohatými hokejovými zkušenostmi

04.06.2020 | Tomáš Krejčí

Velkou posilou týmu kralupských trenérů v nadcházející sezóně jistě bude pan Kamil Kreps, neboť Kamilovi zkušenosti a kariéra hovoří samy za sebe!
Kamil Kreps s hokejem začínal v Litoměřicích a poté pokračoval v Litvínově. Následně, již v juniorském věku odešel do zámoří, kde hrál v juniorské lize OHL. V roce 2003 byl Kamil Kreps draftován týmem Florida Panthers jako 38. v celkovém pořadí. V NHL nastoupil po trpělivém a úspěšném působení na farmě v týmu Rochester Americans poprvé na začátku roku 2007. V NHL celkem odehrál 232 zápasů a nasbíral 60 bodů! Poté se přesunul na evropská kluziště ......

Kamil Kreps s hokejem začínal v Litoměřicích a poté pokračoval v Litvínově. Následně, již v juniorském věku odešel do zámoří, kde hrál v juniorské lize OHL. V roce 2003 byl Kamil Kreps draftován týmem Florida Panthers jako 38. v celkovém pořadí. V NHL nastoupil po trpělivém a úspěšném působení na farmě v týmu Rochester Americans poprvé na začátku roku 2007. V NHL celkem odehrál 232 zápasů a nasbíral 60 bodů! Poté se přesunul na evropská kluziště a mnoho let úspěšně působil ve finské lize (Kärpät Oulu, Ässät Pori), ruské KHL (Barys Astana) a švýcarské lize (Kloten Flyers) i německé DHL lize (Grizzlys Wolfsburg). Tři sezóny také odehrál v třineckém klubu, s kterým získal stříbrnou medaili. V bohaté kariéře protkané velkými mezinárodními zkušenostmi nelze pominout reprezentační kariéru, kterou Kamil zahájil již v mládežnických reprezentačních výběrech (s výběrem U 18 získal na MS 2002 bronzové medaile, s U 20 na MS 2004 obsadil 4. místo) a následně na turnajích evropské hokejové tour nastoupil za seniorský reprezentační výběr. Kamil Kreps má chuť kralupský hokej i Klub podpořit a poznat, a tak se po diskusích s kolegy v Hokejové radě a vedením Klubu rozhodl pomoci jak se sportovním (hokejovým) rozvojem malých hráčů, konkrétně hráčů 5. třídy, tak s vedením týmu juniorů v Redstone extralize! Lze tak s určitou mírou smělosti konstatovat, že trenérský tým juniorů je skutečně ošlehaný zámořským hokejem. Kamilovi přejeme nejenom potřebné sportovní štěstí, ale také stálý zápal, zábavu a stále pozitivní energii i komunikaci, s kterou k nám přichází.

 

 
Utkání
Muži | Sobota 10.10.2020, 17:00
5. kolo
7:3
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Týden Hokeje
Aktuální články
PF 2021

Dobrý den všem,dovolujeme si popřát krásné Vánoce, hodně zdraví v novém roce 2021.Výkonný výbor

 
Sdělení – hráčské příspěvky

Vážení hráči, rodiče, vedoucí a trenéři, jistě mnoho z Vás nejednou napadlo, jaké má Klub plány...

 
SPORT A MY!

OSM OTÁZEK PRO DESET OSOBNOSTÍ KRALUPSKÉHO SPORTU: Hronová, Šuda, Kubištová, Cimler, Štěpán, Langmaier, Jirák, Štajer, Hamza, Hájek

 
Vracíme se na led
 
Jak trénovat doma
 
Kapitán dorostu Matyáš Toulec hodnotí začátek sezóny
 
Starší žáci rozjeli online tréninky
 
Tréninky v době nouzového stavu
 
Bojovník víkendu Honza Šulc
 
Lake Placid po čtyřiceti letech zažily i Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS