Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři druzí na turnaji v Přerově!

22.08.2020 | Tomáš Krejčí

Tradiční turnaj se konal o víkendu 15.-16.8. v Přerově. Do finále postoupil tým domácího Přerova a Kralup.

Všechny zápasy ve skupinách se hrály na 2 x 25 minut čistého času, přičemž každá polovina byla brána a bodově hodnocena jako samostatné utkání. Za jakéhokoliv stavu se následně hrálo pětiminutové prodloužení (3 na 3), které probíhalo v celé délce bez ohledu na počet vstřelených gólů. Při remízovém stavu pak následovaly samostatné nájezdy. Za stoprocentně vítězný souboj se soupeřem tak mohl tým do tabulky získat až sedm bodů. Zápasy o konečné umístění se hrály klasicky na 3 x 20 minut čistého času.
Výsledky HK Kralupy:
HC ZUBR Přerov – HK Kralupy nad Vltavou0:3 / 4:0 (1:0 SN)
Branky (1. část): 14. Kapoun (Kočí), 19. Kočí (Gašpar), 21. Gašpar
Branky (2. část): 7. Kleniar (Dvořáček), 20. Gréč, 22. Dobša, 24. Kleniar (Hradil)
Branky (prodloužení): rozhodující nájezd Němec
HK Kralupy nad Vltavou – HC Tábor1:0 / 3:1 (0:1 PP)
Branky (1. část): 5. Hájek (Němec)
Branky (2. část): 4. Kapoun (Apatsidis), 5. Kočí (Gašpar, Hájek), 10. Gašpar (Kočí, Kapoun) – 5. Vaněk
Branky (prodloužení): 1. Přívozník (Kundrát)
HK Kralupy nad Vltavou – VHK ROBE Vsetín0:3 / 2:1 (1:0 SN)
Branky (1. část): 1. Ševčík, 10. Janíček (Kožený), 21. Vrána (Pernický)
Branky (2. část): 3. Němec (Hájek), 9. Náhončík (Kapoun) – 4. Sopek
Branky (prodloužení): rozhodující nájezd Štibran
Finále: HC ZUBR Přerov – HK Kralupy nad Vltavou11:0 (4:0, 3:0, 4:0)
Branky: 6. Dobša (Gréč, Fencl), 11. Dobša (Šimanský), 12. Gréč (Šilhavý), 18. Kleniar (Gréč), 23. Štíbr (Gréč), 25. Holík (Kolařík), 38. Fencl (Hanák, Rozsahegyi), 46. Hradil (Kleniar), 47. Fencl (Šimanský, Mynář), 55. Mynář (Kleniar), 58. Dobša (Šabršula, Šimanský)

Další krůček dorostenců k vysněnému postupu

V pondělní dohrávce nedali dorostenci soupeři ze Smíchova šanci. Od daleko většího přídělu branek zachránil domácí skvělý výkon...

Junioři dál vítězně

Kralupští junioři dokázali zvítězit i ve svém  čtvrtém letošním utkání a drží tak neporazitelnost. Tentokrát dokázali doma...