Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost veze výhru z Děčína

07.03.2019 | Lenka Macáková

I přes nevydařený začátek vítězně!

29. kolo | Středa 06.03.2019, 18:45
 

HC Děčín - HK Kralupy nad Vltavou

2:5

1:0, 0:4, 1:1
Komentář
 
 
 

Po 15-ti denní pauze bez ledu, díky školním prázdninám a horskému vzduchu se dorostenci po dvou trénincích vrátili k hokeji! A rovnýma nohama hned do zápasového tempa.

Nebudeme si nic nalhávat, tato pauza byla vidět hned od prvních minut první třetiny,kdy mladíci moc nebruslili, natož aby vytvořili nějakou kombinaci se zakončením.
Děčín tomu šel naproti a skóroval po jedné z akcí z pravé strany naší třetiny pod horní tyčku 1:0.Do konce první třetiny se nic neudálo a chlapci odešli do kabin.
V přestávce v kabině bylo celkem hodně horko a atmosféra připomínala rozzlobené peklo ze strany trenéra! Po vyčistění hlav, mužstvo pochopilo,že jsou na hokeji a ne na prázdninách.
Borci vletěli na domácí tým jak vlna a smetli je ve druhé třetině rozdílem čtyř branek do jejich sítě! 1:4 pro Kralupy. Byli jsme zpátky ve hře!
Poslední třetina ze začátku byla vyrovnaná, ale postupem času to byli naší dorostenci, kdo udával tempo hry a vývoj. Škoda, že nepadlo více gólů ..protože převaha jasně hrála pro barvy Kralup. I přes špatný začátek zasloužené vítězství Kralup!

Aktuální články
Áčko veze bod z Popovic

HC Slavoj Velké Popovice – HK Kralupy n/Vltavou

 
Áčko veze bod z Popovic

Ve 13. kole krajské ligy mužů dokázali kralupští bodovat na ledě druhého mužstva soutěže, když prohráli 2:1 v prodloužení.

 
Junioři po vítězství nad Chrudimí vedou!!!

Kralupští junioři dokázali dnes porazit v domácím prostředí HC Chrudim 3:1. Vítězství je vyneslo do čela skupiny západ Redstone...

 
Dorostenci v neděli vítězně
 
Dorost nestačil na Černošice
 
Starší žáci vyhráli desáté utkání
 
Áčko porazilo lídra soutěže
 
První vítězství
 
Junioři v prodloužení porazili vedoucí Ústí
 
Áčko v sobotu potvrdilo svou domácí neporazitelnost i proti soupeři z Žabonos
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS