Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost veze výhru z Děčína

07.03.2019 | Lenka Macáková

I přes nevydařený začátek vítězně!

29. kolo | Středa 06.03.2019, 18:45
 

HC Děčín - HK Kralupy nad Vltavou

2:5

1:0, 0:4, 1:1
Komentář
 
 
 

Po 15-ti denní pauze bez ledu, díky školním prázdninám a horskému vzduchu se dorostenci po dvou trénincích vrátili k hokeji! A rovnýma nohama hned do zápasového tempa.

Nebudeme si nic nalhávat, tato pauza byla vidět hned od prvních minut první třetiny,kdy mladíci moc nebruslili, natož aby vytvořili nějakou kombinaci se zakončením.
Děčín tomu šel naproti a skóroval po jedné z akcí z pravé strany naší třetiny pod horní tyčku 1:0.Do konce první třetiny se nic neudálo a chlapci odešli do kabin.
V přestávce v kabině bylo celkem hodně horko a atmosféra připomínala rozzlobené peklo ze strany trenéra! Po vyčistění hlav, mužstvo pochopilo,že jsou na hokeji a ne na prázdninách.
Borci vletěli na domácí tým jak vlna a smetli je ve druhé třetině rozdílem čtyř branek do jejich sítě! 1:4 pro Kralupy. Byli jsme zpátky ve hře!
Poslední třetina ze začátku byla vyrovnaná, ale postupem času to byli naší dorostenci, kdo udával tempo hry a vývoj. Škoda, že nepadlo více gólů ..protože převaha jasně hrála pro barvy Kralup. I přes špatný začátek zasloužené vítězství Kralup!

Aktuální články
Rouška sluší i naší vydře

Rouška sluší i naší vydře ….. bude slušet i VámBuďte prosím ohleduplní a noste roušku!Chraňte ostatní, chraňte...

 
Žili jsme takový vlastní příběh, říká o první sezóně v ELH trenér juniorů Lukáš Majer. Úspěch budovali 5 let.

Hokejová sezóna skončila předčasně. Kralupská juniorka odehrála první sezónu v REDSTONE extralize s velkou ctí, vyhrála základní část...

 
Informace k oddílovým příspěvkům

Vážení rodiče, trenéři, vedoucí týmů,dovolujeme si reagovat na dotazy, s kterými se již na pana sekretáře či na jiné kolegy...

 
Dorost prohrál v Popovicích
 
Rozhodující bitva pro Šumperk
 
Přímé (stream) přenosy HK Kralupy: 5. zápas čtvrtfinále Redstone extraligy juniorů a semifinálové derby Krajské ligy mužů
 
Přijďte povzbudit kralupské hokejisty v play-off
 
Áčko postupuje
 
Série se rozhodne v Kralupech
 
Dorost prohrál v Berouně
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS