Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HC Děčín - HK Kralupy nad Vltavou

2:5

1:0, 0:4, 1:1
Komentář

Po 15-ti denní pauze bez ledu, díky školním prázdninám a horskému vzduchu se dorostenci po dvou trénincích vrátili k hokeji! A rovnýma nohama hned do zápasového tempa.

Nebudeme si nic nalhávat, tato pauza byla vidět hned od prvních minut první třetiny,kdy mladíci moc nebruslili, natož aby vytvořili nějakou kombinaci se zakončením.
Děčín tomu šel naproti a skóroval po jedné z akcí z pravé strany naší třetiny pod horní tyčku 1:0.Do konce první třetiny se nic neudálo a chlapci odešli do kabin.
V přestávce v kabině bylo celkem hodně horko a atmosféra připomínala rozzlobené peklo ze strany trenéra! Po vyčistění hlav, mužstvo pochopilo,že jsou na hokeji a ne na prázdninách.
Borci vletěli na domácí tým jak vlna a smetli je ve druhé třetině rozdílem čtyř branek do jejich sítě! 1:4 pro Kralupy. Byli jsme zpátky ve hře!
Poslední třetina ze začátku byla vyrovnaná, ale postupem času to byli naší dorostenci, kdo udával tempo hry a vývoj. Škoda, že nepadlo více gólů ..protože převaha jasně hrála pro barvy Kralup. I přes špatný začátek zasloužené vítězství Kralup!

HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS