Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Famózní Dorost porazil lídra tabulky

10.03.2019 | Lenka Macáková

Dorost porazil lídra tabulky

30. kolo | Sobota 09.03.2019, 17:40
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Krkonoše Vrchlabí

5:2

1:1, 2:1, 2:0
Komentář
 
 
 

V sobotním utkání dorostu bylo rušno jak v hledišti, tak na ledě.Tento duel v odpoledních hodinách nalákal do ochozů místní fanoušky, rodiče, funkcionáře klubu, trenéry. Týmy na sebe hrály naposled v tomto systému. První Krkonoše a druhé Kralupy, kteří by chtěli dohrát sezónu na druhém místě.Bude to ještě těžké, ale věříme, že tým to zvládne!

Poslední dva duely napovídaly, že zápas bude kvalitní, rychlý a důrazný. Nebylo tomu jinak ani dnes.Od prvních minut svižný a rychý hokej a byli to právě hosté, kteří udeřili ve vlastní třetině domácích z buly,1:0. Neuplynula ani minuta a dorostenci kontrovali z pěkné kombinační akce Müllerem. 1:1.Na obou mužstvech bylo vidět ,že chtějí hrát za každou cenu. Šance byly vidět v podstatě po celou první třetinu!

Ve druhé třetině hosté přidali ještě více na tempu a rychlých kombinacích se kterými měli Kralupští velký problém. Náš brankář se vůbec nenudil! Přišlo i na vylučování, kdy jsme dokonce hráli oslabení pět na tři. Naše přesilová hra nám vůbec nevyšla. Spíš z našeho oslabení a důrazného napadání nejlepšího hráče utkání Pavla Pišingra jsme navýšili skóre na rozdíl jedné branky.
Během druhé třetiny padly ještě dva góly. Nejprve hosté opět srovnali skóre, ale naši dorostenci v utkání ukazují svůj sezónní progres a upravují na 3:2!

O přestávce byla v kabině dobrá nálada a velké odhodlání porazit lídra tabulky. Domluva byla jasná jdeme zvítězit, což v poslední třetině bylo na hráčích vidět. Byli zarputilí v každém střídání. Do 12. minuty se hrál vyrovnaný hokej a jednobrankové vedení nezaručovalo požadované vítězství. Ve středním pásmu se zrodila v hlavě naše kapitána povedená akce, která nakonec šťastně skončila v brance soupeře a byl to samotný aktér Ruda Dama. Aby nebylo branek málo v samotném závěru utkání bombou od modré upravuje skóre Vávra na konečných 5:2!
Děkuji týmu za povedený výkon!

Aktuální články
Rouška sluší i naší vydře

Rouška sluší i naší vydře ….. bude slušet i VámBuďte prosím ohleduplní a noste roušku!Chraňte ostatní, chraňte...

 
Žili jsme takový vlastní příběh, říká o první sezóně v ELH trenér juniorů Lukáš Majer. Úspěch budovali 5 let.

Hokejová sezóna skončila předčasně. Kralupská juniorka odehrála první sezónu v REDSTONE extralize s velkou ctí, vyhrála základní část...

 
Informace k oddílovým příspěvkům

Vážení rodiče, trenéři, vedoucí týmů,dovolujeme si reagovat na dotazy, s kterými se již na pana sekretáře či na jiné kolegy...

 
Dorost prohrál v Popovicích
 
Rozhodující bitva pro Šumperk
 
Přímé (stream) přenosy HK Kralupy: 5. zápas čtvrtfinále Redstone extraligy juniorů a semifinálové derby Krajské ligy mužů
 
Přijďte povzbudit kralupské hokejisty v play-off
 
Áčko postupuje
 
Série se rozhodne v Kralupech
 
Dorost prohrál v Berouně
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS