Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Famózní Dorost porazil lídra tabulky

10.03.2019 | Lenka Macáková

Dorost porazil lídra tabulky

30. kolo | Sobota 09.03.2019, 17:40
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Krkonoše Vrchlabí

5:2

1:1, 2:1, 2:0
Komentář
 
 
 

V sobotním utkání dorostu bylo rušno jak v hledišti, tak na ledě.Tento duel v odpoledních hodinách nalákal do ochozů místní fanoušky, rodiče, funkcionáře klubu, trenéry. Týmy na sebe hrály naposled v tomto systému. První Krkonoše a druhé Kralupy, kteří by chtěli dohrát sezónu na druhém místě.Bude to ještě těžké, ale věříme, že tým to zvládne!

Poslední dva duely napovídaly, že zápas bude kvalitní, rychlý a důrazný. Nebylo tomu jinak ani dnes.Od prvních minut svižný a rychý hokej a byli to právě hosté, kteří udeřili ve vlastní třetině domácích z buly,1:0. Neuplynula ani minuta a dorostenci kontrovali z pěkné kombinační akce Müllerem. 1:1.Na obou mužstvech bylo vidět ,že chtějí hrát za každou cenu. Šance byly vidět v podstatě po celou první třetinu!

Ve druhé třetině hosté přidali ještě více na tempu a rychlých kombinacích se kterými měli Kralupští velký problém. Náš brankář se vůbec nenudil! Přišlo i na vylučování, kdy jsme dokonce hráli oslabení pět na tři. Naše přesilová hra nám vůbec nevyšla. Spíš z našeho oslabení a důrazného napadání nejlepšího hráče utkání Pavla Pišingra jsme navýšili skóre na rozdíl jedné branky.
Během druhé třetiny padly ještě dva góly. Nejprve hosté opět srovnali skóre, ale naši dorostenci v utkání ukazují svůj sezónní progres a upravují na 3:2!

O přestávce byla v kabině dobrá nálada a velké odhodlání porazit lídra tabulky. Domluva byla jasná jdeme zvítězit, což v poslední třetině bylo na hráčích vidět. Byli zarputilí v každém střídání. Do 12. minuty se hrál vyrovnaný hokej a jednobrankové vedení nezaručovalo požadované vítězství. Ve středním pásmu se zrodila v hlavě naše kapitána povedená akce, která nakonec šťastně skončila v brance soupeře a byl to samotný aktér Ruda Dama. Aby nebylo branek málo v samotném závěru utkání bombou od modré upravuje skóre Vávra na konečných 5:2!
Děkuji týmu za povedený výkon!

Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 17.03.2019, 12:30
39. kolo
4:1
HK Kralupy - HC Energie
 
Dorost | Neděle 24.03.2019, 11:10
34. kolo
5:4
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 23.03.2019, 11:00
27. kolo
4:1
HC Benátky - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
29. kolo
9:5
Velké Popovice - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.