Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost podlehl na ledě Jablonce

15.03.2019 | Lenka Macáková

I přes velkou bojovnost a snahu Dorost na Jablonec nestačil.

31. kolo | Čtvrtek 14.03.2019, 16:30
 

TJ HC Jablonec nad Nisou - HK Kralupy nad Vltavou

5:3

1:0, 2:2, 2:1
Komentář
 
 
 

Včerejší dohrávka dorostu v Jablonci moc nevyšla! Mladíci,nabažení sobotní výhrou nad Vrchlabím si do tohoto duelu přenesli prvních 10 minut. Pak už převzal iniciativu domácí celek, který vyhrál první třetinu 1:0.

Druhá třetina byla bohatá na branky. Padly celkem čtyři. Dorost srovnal stav, zdálo se, že přidávají na tempu a důrazu. Jenže domácí tým byl dobře připraven a naše šance potrestal během jedné minuty dvěma góly. Snaha mladíků přece jen přinesla ovoce na rozdíl jedné branky.

Po přestávce se hrál ze začátku poslední třetiny vyrovnaný hokej, v některých pasážích naší mladíci byli silnější na kotouči, ale domácí brankář vše chytal s přehledem. Jablonec z tlaku v naší třetině navýšil skóre na rozdíl dvou branek.

Kalupští dorostenci se sice snažili co jim síly stačili, ale nebylo patřičné sportovní štěstí,abychom srovnali branky i když z dorážky snižoval Vojta Mládek. Nakonec ještě padla jedna branka ...a to do naší sítě a potvrdila domácí střeleckou potenci a dobrou připravenost na utkání.Cesta domů bez bodu o to byla smutnější.

Aktuální články
Rouška sluší i naší vydře

Rouška sluší i naší vydře ….. bude slušet i VámBuďte prosím ohleduplní a noste roušku!Chraňte ostatní, chraňte...

 
Žili jsme takový vlastní příběh, říká o první sezóně v ELH trenér juniorů Lukáš Majer. Úspěch budovali 5 let.

Hokejová sezóna skončila předčasně. Kralupská juniorka odehrála první sezónu v REDSTONE extralize s velkou ctí, vyhrála základní část...

 
Informace k oddílovým příspěvkům

Vážení rodiče, trenéři, vedoucí týmů,dovolujeme si reagovat na dotazy, s kterými se již na pana sekretáře či na jiné kolegy...

 
Dorost prohrál v Popovicích
 
Rozhodující bitva pro Šumperk
 
Přímé (stream) přenosy HK Kralupy: 5. zápas čtvrtfinále Redstone extraligy juniorů a semifinálové derby Krajské ligy mužů
 
Přijďte povzbudit kralupské hokejisty v play-off
 
Áčko postupuje
 
Série se rozhodne v Kralupech
 
Dorost prohrál v Berouně
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS