Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost podlehl na ledě Jablonce

15.03.2019 | Lenka Macáková

I přes velkou bojovnost a snahu Dorost na Jablonec nestačil.

31. kolo | Čtvrtek 14.03.2019, 16:30
 

TJ HC Jablonec nad Nisou - HK Kralupy nad Vltavou

5:3

1:0, 2:2, 2:1
Komentář
 
 
 

Včerejší dohrávka dorostu v Jablonci moc nevyšla! Mladíci,nabažení sobotní výhrou nad Vrchlabím si do tohoto duelu přenesli prvních 10 minut. Pak už převzal iniciativu domácí celek, který vyhrál první třetinu 1:0.

Druhá třetina byla bohatá na branky. Padly celkem čtyři. Dorost srovnal stav, zdálo se, že přidávají na tempu a důrazu. Jenže domácí tým byl dobře připraven a naše šance potrestal během jedné minuty dvěma góly. Snaha mladíků přece jen přinesla ovoce na rozdíl jedné branky.

Po přestávce se hrál ze začátku poslední třetiny vyrovnaný hokej, v některých pasážích naší mladíci byli silnější na kotouči, ale domácí brankář vše chytal s přehledem. Jablonec z tlaku v naší třetině navýšil skóre na rozdíl dvou branek.

Kalupští dorostenci se sice snažili co jim síly stačili, ale nebylo patřičné sportovní štěstí,abychom srovnali branky i když z dorážky snižoval Vojta Mládek. Nakonec ještě padla jedna branka ...a to do naší sítě a potvrdila domácí střeleckou potenci a dobrou připravenost na utkání.Cesta domů bez bodu o to byla smutnější.

Aktuální články
Áčko veze bod z Popovic

HC Slavoj Velké Popovice – HK Kralupy n/Vltavou

 
Áčko veze bod z Popovic

Ve 13. kole krajské ligy mužů dokázali kralupští bodovat na ledě druhého mužstva soutěže, když prohráli 2:1 v prodloužení.

 
Junioři po vítězství nad Chrudimí vedou!!!

Kralupští junioři dokázali dnes porazit v domácím prostředí HC Chrudim 3:1. Vítězství je vyneslo do čela skupiny západ Redstone...

 
Dorostenci v neděli vítězně
 
Dorost nestačil na Černošice
 
Starší žáci vyhráli desáté utkání
 
Áčko porazilo lídra soutěže
 
První vítězství
 
Junioři v prodloužení porazili vedoucí Ústí
 
Áčko v sobotu potvrdilo svou domácí neporazitelnost i proti soupeři z Žabonos
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS