Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Frýdlant si odváží z Kralup 11-ti gólový příděl!

HK Kralupy nad Vltavou - HC Frýdlant

11:2

4:0, 3:1, 4:1
Komentář

Dnešní duel mezi HC Kralupy a Frýdlantem vyzněl jasně pro domácí celek, který soupeři nadělil výprask!
Začátek utkání nebyl až tak ve vysokém tempu a hra byla vyrovnaná. A nezdálo se, že bude padat hodně branek. Po sedmi minutách přišel první gól a v podstatě rozmezí dvou, tří minut padly další tři branky. 4:0 po první třetině!
Soupeř dostal v kabině po přestávce kázání od trenérů a bylo znát, že úvodní minuty patřily hostům, kteří si dokázali vytvářet šance, z kterých nakonec padla branka. U nás na střídačce proběhla redukce pětek a uvědomění, že bez boje a nasazení sportovní výkon není!
Mužstvo to přijalo s pokorou a v průběhu několika minut vývoj hry byl na  hokejkách domácího celku. Do konce třetiny se  přidaly ještě tři branky.
Poslední třetina se nesla jenom v režii Kralupských dorostenců, kteří dovršili skóre na  dvouciferné, což pro hosty bylo deprimující.

Gratulujeme!

Aktuální články
Áčko veze bod z Popovic

HC Slavoj Velké Popovice – HK Kralupy n/Vltavou

Ve 13. kole krajské ligy mužů dokázali kralupští bodovat na ledě druhého mužstva soutěže, když prohráli 2:1 v prodloužení.

Junioři po vítězství nad Chrudimí vedou!!!

Kralupští junioři dokázali dnes porazit v domácím prostředí HC Chrudim 3:1. Vítězství je vyneslo do čela skupiny západ Redstone...