Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Juniorka se utkala v 1. kole s BK Havlíčkův Brod

5:3

0:1, 4:0, 1:2
Komentář

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou):
Bylo to zajímavé utkání. První třetinu jsme byli lepší, než soupeř, když jsme hráli zajímavý hokej. Byli jsme více na kotouči. Ve druhé třetině nás Havlíčkův Brod vyloženě vyškolil svojí produktivitou. Extraligu hrajeme s klukama, kteří se soutěží nemají zkušenosti a musejí se do toho dostat. Hráčům nelze nic vyčíst. Je to normální jev, ale jsem rád, jak jsme se dokázali vrátit do utkání. Hráli jsme slušný hokej a o výhře rozhodla zkušenost, efektivita ve střelbě. Nám chybí dovednost a klid. Věřím, že se postupem času do toho dostaneme a nezbývá nám nic jiného, než dál pracovat.

Aktuální články
Černý víkend dorostu

O uplynulém víkendu sehrál dorost HK Kralupy dvě poslední utkání základní části soutěže

Starší žáci vyhráli v Letňanech

Starší žáci zvítězili na ledě Letců, po ospalém začátku soupeře přehráli a vezou výhru. Po šesti odehraných utkáních jim patří...

Redstone extraliga juniorů - Kralupy poráží Chrudim

Domácí dnes soupeři nedali šanci a po vynikající první třetině poráží HC Chrudim 7:3