Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Juniorka se utkala v 1. kole s BK Havlíčkův Brod

5:3

0:1, 4:0, 1:2
Komentář

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou):
Bylo to zajímavé utkání. První třetinu jsme byli lepší, než soupeř, když jsme hráli zajímavý hokej. Byli jsme více na kotouči. Ve druhé třetině nás Havlíčkův Brod vyloženě vyškolil svojí produktivitou. Extraligu hrajeme s klukama, kteří se soutěží nemají zkušenosti a musejí se do toho dostat. Hráčům nelze nic vyčíst. Je to normální jev, ale jsem rád, jak jsme se dokázali vrátit do utkání. Hráli jsme slušný hokej a o výhře rozhodla zkušenost, efektivita ve střelbě. Nám chybí dovednost a klid. Věřím, že se postupem času do toho dostaneme a nezbývá nám nic jiného, než dál pracovat.

Aktuální články
Áčko porazilo Slaný

Kralupský tým mužů drží po vítězství nad tradičním soupeřem ze Slaného 3. místo ve skupině západ!

5. třída vítězně proti Rakovníku

Nepříznivý vývoj dokázali v nedělním utkání otočit kralupští páťáci, hattrickem zazářil Matyáš Tureček

Starší žáci vyhráli páté utkání v řadě

Pátého vítězství dosáhli starší žáci, když doma porazili Kobru Praha 3:1. Byť výsledek vypadá vyrovnaně, hrálo se v podstatě na...