Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

5:2

1:1,1:0,3:1
Komentář

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou):

Nemám rád zápasy, v mládeži, kdy je to od začátku plné vyloučení, ofsajdů neofsajdů, gólů-nególů a vesnického pořvávání na střídačkách. Přeji českému hokeji ať tohle zmizí, erudované trenéry a ať naše stadiony nepřipomínají vesnickou ligu. To nic nemění na tom, že Písek byl v dnešním utkání silovější a celkově silnější na kotouči a zaslouženě zvítězil, k čemuž soupeři gratuluji. Zápas rozhodla naše nedisciplinovanost a gól na 1:1 v závěru 1.třetiny, respektive na 2:1 na konci 2.třetiny.

Aktuální články
S Kobrou po třetině hotovo

Junioři zvítězili i v posledním domácím utkání před play-off.

HK Kralupy v soutěžích

Ve fotogalerii přehled současného postavení kralupských týmů v soutěžích od mužů po pátou třídu.

Muži končí základní část derby s Mělníkem

V sobotu 22.2.2020 od 17:30 hodin končí pro kralupské áčko základní část soutěže, čeká je derby s HC Junior Mělník.