Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Redstone extraliga juniorů - Kralupy poráží Chrudim

13.10.2019 | Tomáš Krejčí

Domácí dnes soupeři nedali šanci a po vynikající první třetině poráží HC Chrudim 7:3

9. kolo | Neděle 13.10.2019, 15:45 | Zimní stadion Kralupy nad Vltavou

HK Kralupy nad Vltavou - HC Chrudim

7:3

3:0,2:1,2:2

Branky a nahrávky: 1. Kuzďas (Šimůnek, Štibran), 9. Němec (Zedek), 19. Bradáček, 30. Soukup (Runza, Pejchal), 40. Hes (Soukup), 43. Němec (Januška), 45. Pejchal – 37. Felcman (Hebek), 49. Šťastný (Pavlík), 56. Langr (Pejzl, Prýl)

Diváci: 57

HK Kralupy nad Vltavou: Krinwald (Halamka) – Kučera, Hes, Drozda, Šimůnek, Zedek, Hájek – Runza, Kočí, Pejchal, Soukup, Marek, Štibran, Němec, Kuzďas, Bradáček, Šiška, Kleveta, Januška (C)

HC Chrudim: Dosoudil (Matoušek) – Prýl, Obr, Kmoníček, Votava, Pejzl, Heligr, Hybeš, Kubíček – Hrdlička, Formánek, Felcman, Hledík, Langr (C), Pavlík, Cimburek, Pavlata, Hebek, Šťastný

Komentář

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou):

"Do utkání jsme vstoupili velice organizovaně a téměř celou první třetinu jsme soupeře přehrávali. S postupem času náš výkon a to především v obranem pásmu, nebyl takový, jaký umíme podat. Brankově pak utkání rozhodl gól na 5:1 v závěru třetiny. Vítězství si cenníme, ale mrzí nás dva inkasované góly v závěru zápasu."

Aktuální články
Áčko porazilo Slaný

Kralupský tým mužů drží po vítězství nad tradičním soupeřem ze Slaného 3. místo ve skupině západ!

5. třída vítězně proti Rakovníku

Nepříznivý vývoj dokázali v nedělním utkání otočit kralupští páťáci, hattrickem zazářil Matyáš Tureček

Starší žáci vyhráli páté utkání v řadě

Pátého vítězství dosáhli starší žáci, když doma porazili Kobru Praha 3:1. Byť výsledek vypadá vyrovnaně, hrálo se v podstatě na...