Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kralupy ve 2. kole porazily v prodloužení Velké Popovice

23.09.2019 | Lenka Macáková

A- tým porazil HC Slavoj Velké Popovice

2. kolo | Sobota 21.09.2019, 18:15
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Slavoj Velké Popovice

4:3 pp

0:1, 3:0, 0:2

Branky:
22. Student,
29. Hanžl,
33. David,
64. Kaprál

Diváci: 200
 
 
 
Ohlasy

Kralupy nastoupily poprvé na domácím ledě v novém soutěžním ročníku krajské hokejové ligy. Na jejich zimní stadion přijel soupeř z Velkých Popovic. Stejně jako v posledním utkání v Černošicích, i dnes měli kralupští velké množství vylučovaných hráčů.
Kralupané se v první periodě na ledě hledali. Hned první přesilovou hru potrestal Maňas již ve 4. minutě utkání – 1:0. Tato třetina byla více než vyrovnaná.
Ve druhé třetině předvedly Kralupy opravdovou lavinu a byla pouze v jejich režii. Postupně se trefili 22. min Robin Student, 29. min Martin Hanžl a individuální akci ve 33. min předvedl Martin David, který si v podstatě narazil o hostujícího brankáře Žingora a z dorážky zavěsil přímo do pravého horního růžku hostující branky. Po druhé třetině myslím, že na stadionu nikdo nepochyboval o tom, že by domácí nedokázali zápas dohrát do vítězného konce.
Ovšem stejně jako vypadala z pohledu Kralup prostřední část, tak závěrečná třetina byla výborná z pohledu hostujícího mužstva z Popovic. V rozmezí necelé minuty mezi 42. a 43. min bylo srovnáno po brankách Freislera a Vacka. Celou třetí třetinu bušil Slavoj na vrata. Domácí ve svém pásmu zcela zamknul. Všechny střely pokryl tradičně výborně chytající brankář domácích Jirka Exner. Kralupy zazvonily dvakrát na brankovou konstrukci vždy po rychlém brejku. Závěrečný tlak domácí ustáli a bylo jasné, že se půjde do prodloužení.
Nastavení už byla loterie. Šťastnějším bylo domácí mužstvo, které rozhodlo ve vlastním oslabení brankou Jakuba Kaprála z 64. minuty.

Příští sobotu 28. září 2019 zajíždí Kralupy v rámci 3. kola krajské ligy do Příbrami, kde se střetne s místním B mužstvem.


Dušan Sikela, trenér HK Kralupy:

„Začátek utkání moc nevyšel, dostali jsme rychlou branku. Pak jsme se už rozjeli, spoustu střel, spoustu šancí, ale bohužel bez góla. Do druhé třetiny jsme udělali nějaké změny, to se povedlo a prostřední část jsme i díky tomu celkem přesvědčivě vyhráli 3:0. Bohužel zase bylo vyloučení, začátek třetí třetiny hra v oslabení, padl gól na 3:2 v zápětí na 3:3. Pak už jsme klidně mohli i prohrát. Prakticky celá třetí třetina byla z naší strany v oslabení, spousta vyloučených hráčů. Soupeř měl obrovský tlak, který jsme s velkým štěstím přežili. V prodloužení bylo zase vyloučení z naší strany a díky výbornému gólmanovi a naší bojovností jsme utkání dotáhli do vítězného konce.“

 
 

Aktuální články
Krajská ligy mužů byla rozlosována

Krajská liga mužů – základní část Skupina ZÁPAD:         ...

 
Dorost končí první část přípravy

V rámci posledního víkendu první části letní přípravy, vyjeli dorostenci na víkendové soustředění do Poděbrad.

 
V Neratovicích vyztužil obranu dorostu David Sklenička

David Sklenička je v plné přípravě na novou sezónu KHL, v rámci přípravy absolvoval ve čtvrtek 18.6.2020 trénink s kralupskými dorostenci...

 
Kralupský trenérský tým (opět) posiluje – přichází osobnost s velmi bohatými hokejovými zkušenostmi
 
Příprava mladších žáků v plném proudu
 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory
 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu
 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS