Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HK LEV Slaný - HK Kralupy nad Vltavou

3:7

1:1, 0:2, 2:4
Komentář

Nedělní duel středočeského derby na stadionu ve Slaném přinesl kromě výměny týmů na první příčce tabulky krajské ligy dorostu sk.D , také parádní a divácky atraktivní zápas .

Utkání bylo od začátku vyrovnané, po první třetině se šlo do šaten za nerozhodného stavu 1:1. .

Ve druhé třetině se našim borcům povedlo odskočit na rozdíl dvou branek a zápas se začal celkově i herně vyvíjet podle našich představ.

Třetí třetina byla v režii kralupského dorostu a čtyři krásné gólové okamžiky, doplněné o výborný výkon gólmana Němce potvrdili jasnou až trochu nečekanou výhru.

Současně se ziskem tří bodů, se povedlo pozměnit i tabulku kanadského bodování celé soutěže a trio našich útočníků Goluglev, Pišinger, Vorlíček obsadili v průběžném hodnocení medailové pozice. Nástup do druhého kola je tedy zatím dobrý, ale jedeme dál pro splnění cíle a udržení současných pozic.

Další zápas dorostu se hraje doma v neděli 6. 10. od 9:45 hod s HC Smíchov 1913, přijďte podpořit naše kluky!

Aktuální články
Áčko porazilo Slaný

Kralupský tým mužů drží po vítězství nad tradičním soupeřem ze Slaného 3. místo ve skupině západ!

5. třída vítězně proti Rakovníku

Nepříznivý vývoj dokázali v nedělním utkání otočit kralupští páťáci, hattrickem zazářil Matyáš Tureček

Starší žáci vyhráli páté utkání v řadě

Pátého vítězství dosáhli starší žáci, když doma porazili Kobru Praha 3:1. Byť výsledek vypadá vyrovnaně, hrálo se v podstatě na...