Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři letos poprvé doma - vítězně

20.09.2020 | Tomáš Krejčí

V letošní domácí premiéře se předvedli kralupští junioři v dobré formě, když od začátku nedali soupeři z Ústí nad Labem šanci. 

2. kolo | Neděle 20.09.2020, 13:30 | ZS Kralupy nad Vltavou
 

HK Kralupy nad Vltavou - Slovan Ústí nad Labem

6:2

3:0, 0:1, 3:1

Branky a nahrávky: 11. Štibran (Binko, Bradáček), 14. Kučera (Kleveta, Kočí), 18. Straka (Januška, Marek), 50. Bradáček (Šimůnek, Stupka), 53. Šiška (Bradáček), 55. Drozda (Januška, Marek) – 27. Macek (Nedoma), 47. Macel (Šešina, Tůma)

Diváci: 120

HK Kralupy nad Vltavou: Krinwald (Milec) – Kapoun, Binko, Drozda, Šimůnek, Hájek, Kučera – Šiška, Náhončík, Januška (C), Marek, Stupka, Štibran (A), Straka, Bradáček, Kočí, Kleveta, Hanousek, Apatsidis.

Slovan Ústí nad Labem: Kmoch – Šešina (C), Chlapec, Polata, Tomšík – Koval, Čermák, Hampl, Tůma, Macel, Macek, Tot (A), Matloch, Nedoma, Kušej, Prchal, Průša.

Utkání
Muži | Sobota 10.10.2020, 17:00
5. kolo
7:3
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Aktuální články
Bojovník víkendu Honza Šulc

Nenápadný, pracovitý a pravděpodobně nejobětavější hráč, který v současnosti v Kralupech hraje, to je starší žák Honza Šulc.

 
Lake Placid po čtyřiceti letech zažily i Kralupy

Starší žáci poprvé v sezóně dokázali zvítězit, bez bodů z Kralup odjela pražská Sparta! Parádní kousek se v nedělním popoledni...

 
Dorost do čela soutěže!

Dorostenci se po vítězství na ledě ve Slaném dostali do čela skupiny D ligy dorostu. Konečně tak dokázali porazit nepříliš oblíbeného...

 
Žáci doma proti Žebráku - polojasno
 
Muži prohráli v Poděbradech
 
Juniorka z Chrudimi bez bodů
 
Z Písku bez bodů
 
Opatření klubu od 12. října 2020 - uzavření ZS
 
Dohrávka pro Rakovník
 
Junioři padli po nájezdech
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS