Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři dál vítězně

27.09.2020 | Tomáš Krejčí

Kralupští junioři dokázali zvítězit i ve svém  čtvrtém letošním utkání a drží tak neporazitelnost. Tentokrát dokázali doma zvítězit nad pražskou Kobrou 4:3.

4. kolo | Neděle 27.09.2020, 15:30 | ZS Kralupy nad Vltavou
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Kobra Praha

4:3

0:0, 3:2, 1:1

Branky a nahrávky: 30. Němec (Marek, Januška), 37. Kapoun (Němec), 40. Hájek (Januška), 52. Hájek (Němec) – 32. O.Šesták (Ksandr), 33. Míšek (Jiráček, Výrut), 60. Ksandr (Stejskal, O.Šesták)


Diváci: 50

HK Kralupy nad Vltavou: Krinwald (Náhončík D.) – Kapoun, Binko, Drozda, Šimůnek, Hájek, Kučera – Marek, Štibran (A), Stupka, Šiška, Náhončík S., Šmíd, Němec (A), Kočí, Bradáček, Hanousek, Januška (C).

HC Kobra Praha: Dusil (Peyerl) – Šesták, Ženíšek (A), Jiráček, Stejskal O., Stejskal J., Suda – Bauer, Ksandr (C), Míšek, Ribarovski, Nápravník, Procházka, Černý, Výrut, Rejna, Novák, Sekula, Borodenko.

Utkání
Muži | Sobota 10.10.2020, 17:00
5. kolo
7:3
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Aktuální články
Bojovník víkendu Honza Šulc

Nenápadný, pracovitý a pravděpodobně nejobětavější hráč, který v současnosti v Kralupech hraje, to je starší žák Honza Šulc.

 
Lake Placid po čtyřiceti letech zažily i Kralupy

Starší žáci poprvé v sezóně dokázali zvítězit, bez bodů z Kralup odjela pražská Sparta! Parádní kousek se v nedělním popoledni...

 
Dorost do čela soutěže!

Dorostenci se po vítězství na ledě ve Slaném dostali do čela skupiny D ligy dorostu. Konečně tak dokázali porazit nepříliš oblíbeného...

 
Žáci doma proti Žebráku - polojasno
 
Muži prohráli v Poděbradech
 
Juniorka z Chrudimi bez bodů
 
Z Písku bez bodů
 
Opatření klubu od 12. října 2020 - uzavření ZS
 
Dohrávka pro Rakovník
 
Junioři padli po nájezdech
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS