Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Z Písku bez bodů

10.10.2020 | Tomáš Krejčí

Junioři se vrací z Písku bez bodů, vyrovnané utkání rozhodli ve svůj prospěch domácí, když poslední branku vstřelili do opuštěné kralupské branky při power play.

5. kolo | Pátek 02.10.2020, 20:00 | Zimní stadion Písek
 

IHC Písek - HK Kralupy nad Vltavou

6:4

4:3,1:0,1:1

Branky a nahrávky: 5. Novotný (Lechnýř), 8. Andrle (Tampier), 11. Ryba (Hail), 13. Novotný (Brož), 22. Petřík (Kovařík), 60. Petřík (Ryba) – 2. Straka (Januška), 16. Januška (Němec, Marek), 19. Němec (Kapoun, Stupka), 55. Januška (Marek)

 

IHC Písek: Buchta (Kadlec) – Tampier "A", Hail, Fousek, Kulvejt, Půst, Kurfürst, Dvořák – Novotný "C", Kalčík, Petřík "A", Andrle, Kovařík, Kantor, Lechnýř, Ryba, Brož.

HK Kralupy nad Vltavou: Krinwald (Milec) – Drozda, Šimůnek, Hes, Kapoun, Hájek, Kučera – Stupka, Marek, Januška "C", Binko, Štibran "A", Náhončík, Hanousek, Němec "A", Šilhavý, Bradáček, Kočí, Straka.

Utkání
Muži | Sobota 10.10.2020, 17:00
5. kolo
7:3
HC Poděbrady - HK Kralupy
 
Aktuální články
Bojovník víkendu Honza Šulc

Nenápadný, pracovitý a pravděpodobně nejobětavější hráč, který v současnosti v Kralupech hraje, to je starší žák Honza Šulc.

 
Lake Placid po čtyřiceti letech zažily i Kralupy

Starší žáci poprvé v sezóně dokázali zvítězit, bez bodů z Kralup odjela pražská Sparta! Parádní kousek se v nedělním popoledni...

 
Dorost do čela soutěže!

Dorostenci se po vítězství na ledě ve Slaném dostali do čela skupiny D ligy dorostu. Konečně tak dokázali porazit nepříliš oblíbeného...

 
Žáci doma proti Žebráku - polojasno
 
Muži prohráli v Poděbradech
 
Juniorka z Chrudimi bez bodů
 
Opatření klubu od 12. října 2020 - uzavření ZS
 
Dohrávka pro Rakovník
 
Junioři padli po nájezdech
 
Mladší žáci vezou vítězství z Kladna!
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS