Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přípravný zápas před LMD s HC Junior Mělník

27.08.2015 | Petr Hrdlička

Před startem Ligy mladšího dorostu pokračovala příprava kralupských mladších dorostenců druhým přípravným utkáním. Po prohře 1:3 z minulého týdne se mladší dorostenci vydali k odvetě na Mělník. Tentokrát byli úspěšní, když tradičního soupeře porazili v pohledném zápase výsledkem 5:3.

Pokud se chcete přijít podívat na nově sestavený tým ligového dorostu, určitě zavítejte tuto sobotu na zimní stadion v Kralupech, kde se mladší dorostenci utkají v dalším přípravném zápase s týmem Benešova. Utkání začíná v 10:15 hod.

Středa 26.08.2015 | HC Junior Mělník
 

HC Junior Mělník - HK Kralupy nad Vltavou

3:5

(0:2, 3:1, 0:2)

Branky a nahrávky HKK: Kubíček (Soukup), Duchan (Klíma), Hes A. , Soukup (Helebrant), Klíma (Hes V.).

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Během čtyř dnů jsme podruhé v přípravě narazili na velice kvalitního soupeře, který ukázal svoji obrovskou sílu ve druhé třetině, kdy srovnal náš tříbrankový náskok. Ve třetí části to bylo kdo s koho a výsledkově se nám povedlo utkání uhájit. Pro nás jsou přípravné zápasy skvělým tréninkem, máme nabitý program a během dalších dnů se musíme důkladně věnovat některým věcem.

Aktuální články
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS