Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První domácí zápas Ligy mladšího dorostu

14.09.2015 | Petr Hrdlička

Na první domácí zápas se sešla na tribuně bez mála stovka diváků. I přes povzbuzování ochozů včele se zástupci vedení klubu či nejmenších hokejistů z přípravky nakonec domácí celek podlehl silnějšímu soupeři 2:4.

K8011 | Neděle 13.09.2015, 10:15 | HK Kralupy
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Meteor Třemošná

2:4

(0:0, 1:3, 1:1)

32.Klíma (Hes V., Duchan), 51.Kubíček (Soukup) - 23.Rohla (Ženíšek), 28. Rohla (Krhnounek, Černoch), 29. Ženíšek (Sloup, Rohla), 41. Šůcha (Zelenka).

Diváci: 98

HK Kralupy nad Vltavou: Furst (Habart) - Hájek, Helebrant, Kučera, Hes A., Pírek, Kohout - Duchan, Klíma, Hes V., Kubíček, Soukup, Marek, Mrkvička, Špaldoň, Šiška, Šmahel, Štibran

HC Meteor Třemošná:

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralup nad Vltavou): Výsledek utkáním odpovídá nasazení a vývoji zápasu. Třemošná je jedním z favoritů soutěže a především v našem obraném pásmu nám dělala často nemalé problémy. Některé naše pasáže nebyly špatné, ale chce to všechno čas. Poděkovat musíme hráčům za přístup k utkání a bojovnost, v neposlední řadě bych chtěl vyzdvihnout výkon brankáře Jakuba Fürsta.

 
 
 
Ohlasy

 
 

 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS