Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Třetí zápas ze série Ligy mladšího dorostu v Litoměřicích

22.09.2015 | Petr Hrdlička

Další ze zápasů Ligy mladšího dorostu se Kralupákům moc nevyvedl a nakonec i přes úporný boj hostů skončil výsledek porážkou 6:2 z pohledu soupeře.

O to více si nyní bude celek HKK chtít napravit reputaci proti týmu HC Karlovy Vary v neděli 27.9.2015 od 10.15 na domácím stadionu, kam všechny srdečně zveme.

K8015 | Sobota 19.09.2015, 11:45 | LT Litoměřice, Kalich Arena Litoměřice
 

HC Stadion Litoměřice - HK Kralupy nad Vltavou

6:2

(2:0, 1:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 3. Rubeš, 15. Matička (Horešovský, Vaněk), 36. Neudeker (Damašek, Rubeš), 52. Damašek (Rubeš, Střeštík), 54. Rubeš (Neudeker, Damašek), 60. Matička - 21. Soukup (Kubíček), 54. Duchan (Mrkvička).

HC Stadion Litoměřice: Černý (Kohout) - Čapek, Černohorský, Budín, Bacílek, Schönfeld - Horešovský, Novotný, Malík, Vaněk, Damašek, Panocha, Matička, Neudeker, Střeštík, Rubeš

HK Kralupy nad Vltavou: Fürst (Habart) - Hájek, Helebrant, Hes A., Koval, Kučera, Pírek - Duchan, Hes V., Klíma, Kohout, Kubíček, Marek, Mrkvička, Soukup, Šiška, Špaldoň, Štibran.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): První třetina byla z naší strany velice špatná. Měli jsme všude absolutní chaos a působili jsme jako parta nazdárků, která si přišla zahrát hokej. Od druhé třetiny se náš projev zlepšil, dali jsme branku a zvýšili aktivitu. Utkání bohužel rozhodla třetí branka. V závěrečné části jsme strašně chtěli se zápasem něco udělat, ale soupeř nám dal lekci z produktivity a z pěti střel dal tři branky. Pro nás z tohoto pohledu částečně i smolný zápas, ale za předvedený výkon v první části jsme si prohrát zasloužili, pokud chceme v soutěži uspět, musíme plnit pokyny celých šedesát minut.

 
 
 
Ohlasy

Článek k zápasu v Mělnickém deníku.

 
 

Fotogalerie ze zápasu:
(zdroj: http://ab123.rajce.idnes.cz/Litomerice-Kralupy)

Aktuální články
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS