Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

4. kolo LMD a první body

27.09.2015 | Petr Hrdlička

K nedělnímu zápasu tentokráte los určil týmu HKK celek HC Karlovy Vary "B". Tento nelehký soupeř vzbuzoval respekt už jen tím, že doposud v Lize mladšího dorostu neprohrál. Od zahájení utkání v tradičních 10:15 byl vidět atraktivní hokej s mnoha zvraty a situacemi. Nakonec si s tímto těžkým utkáním domácí bravurně poradili a proměnili svůj 4. zápas v soutěži v první tři vítězné body.

K8022 | Neděle 27.09.2015, 10:15 | ZS Kralupy
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Energie Karlovy Vary

7:5

(4:2, 1:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 7.Šiška (Špaldoň), 8.Duchan (Soukup, Kubíček), 19.Hes V. (Soukup), 20. Duchan (Soukup, Kubíček), 40.Kubíček (Helebrant), 44.Kubíček (Kučera), 60. Duchan (Hes A.) - 10. Uxa, 14.Černý (Uxa), 23.Hadáček, 46. Černý.

HK Kralupy nad Vltavou: Furst (14.Habart) - Kučera, Drozda, Helebrant, Pírek, Hes A., Binko, Koval - Kubíček, Duchan, Marek., Soukup, Hes V., Špaldoň, Šiška, Mrkvička, Šmahel, Štibran.

HC Energie Karlovy Vary: Horák - Navrátil, Lisý, Uxa, Mašek, Jiroušek, Braný, Jílek, Černý, Stejskal, Zdeněk, Ouhrabka, Achmedbekov, Petrov, Hadáček, Bartl, Bošek.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Viděli jsme velmi atraktivní a dramatické utkání, kdy proti nám stál tým, jenž v soutěži ještě neprohrál. Hráli jsme s respektem a pokorou, plnili věci, na kterých pracujeme na tréninku. Soupeř dvakrát vyrovnal náš dvoubrankový náskok, chlapci se nepoložili a celý tým ukázal vnitřní sílu. Mužstvu, ale i klubu, patří oprávněná gratulace za první ligové body, nicméně již nyní máme všichni v hlavách utkání s Chomutovem a to je to jediné, co nás teď zajímá.

 
 
 
Ohlasy

Fotogalerie ze zápasu:
(zdroj: http://ab123.rajce.idnes.cz/Kralupy-K.Vary_7_5/)

 
 

Aktuální články
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS