Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Divoká přestřelka s Piráty výhru nakonec nepřinesla

30.09.2015 | Petr Hrdlička

O volném svátečním odpoledni se 28. září v Kadani, kde má domovský stadion tým HC Piráti Chomutov "B", potkal tým HKK naladěn bojovně po výhře s Karlovy Vary v dalším zápase s Piráty. O první třetině se hrálo jako na střelnici a nakonec se divoké skóre zastavilo na 6:2 ve prospěch Pirátů. Postupně se povedlo kralupákům vrátit do hry, ale konečný výsledek 8:5 pro Chomutov nám body do tabulky nepřinesl.

K8028 | Pondělí 28.09.2015, 13:00
 

HC Piráti Chomutov "B" - HK Kralupy nad Vltavou

8:5

(6:2, 2:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 2.Kanický (Gut, Sommer), 3.Hofrichter(Prokop, Urbánek), 4.Vlk (Kolář), 9.Sommer (Kanický, Gut), 13.Brandner (Bláha), 20.Gut (Bláha, Urbánek), 30.Sommer (Gut, Urbánek), 37. Gut TS - 11.Duchan (Kubíček, Soukup), 15.Marek (Šiška), 36.Štibran (Hes V.), 49.Mrkvička (Hes V., Štibran), 59.Marek (Štibran, Mrkvička).

HC Piráti Chomutov "B": Šantora (40.Kokman) - Bláha, Urbánek, Kolář, Nouzák, Bartůněk, Vlk, Chlouba, Bárta, Kanický, Gut, Sommer, Hofrichter, Brandner, Prokop, Němeček, Farar.

HK Kralupy nad Vltavou: Habart (4.Furts) - Kučera, Drozda, Helebrant, Pírek, Hes A., Binko, Koval - Kubíček, Duchan, Marek., Soukup, Hes V., Špaldoň, Šiška, Mrkvička, Šmahel, Štibran.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Měli jsme velice špatný vstup do utkání, ale neřekl bych, že bychom k tomu špatně přistoupili. Jednoduše nás soupeř přehrál úplně ve všech činnostech, u nás v pásmu si s námi dělal co chtěl. Obrovský rozdíl byl v bruslení a rychlosti, dovolím si tvrdit, že takovou první třetinu jako měl dnes Chomutov, zatím proti nám nesehrál žádný tým. S postupem času jsme střídali lepší pasáže s těmi horšími, možná lépe řečeno dorostenecký hokej s tím žákovským. Musíme se naučit hrát ligový hokej a plnit pokyny celých šedesetát minut, to se nám dnes nepovedlo a na výsledku, i přes 5 vstřelených branek, je to vidět.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Aktuální články
Černý víkend dorostu

O uplynulém víkendu sehrál dorost HK Kralupy dvě poslední utkání základní části soutěže

 
Starší žáci vyhráli v Letňanech

Starší žáci zvítězili na ledě Letců, po ospalém začátku soupeře přehráli a vezou výhru. Po šesti odehraných utkáních jim patří...

 
Redstone extraliga juniorů - Kralupy poráží Chrudim

Domácí dnes soupeři nedali šanci a po vynikající první třetině poráží HC Chrudim 7:3

 
A tým veze body z Vlašimi
 
Starší žáci změřili síly se soupeřem z Dánska
 
Dorost potvrdil formu
 
A- tým zašlápl Sršně z Kutné Hory
 
Starší žáci opět vítězně
 
Kralupská akce „Týden hokeje“ se opět vydařila
 
Dorost v čele tabulky
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS