Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Divoká přestřelka s Piráty výhru nakonec nepřinesla

30.09.2015 | Petr Hrdlička

O volném svátečním odpoledni se 28. září v Kadani, kde má domovský stadion tým HC Piráti Chomutov "B", potkal tým HKK naladěn bojovně po výhře s Karlovy Vary v dalším zápase s Piráty. O první třetině se hrálo jako na střelnici a nakonec se divoké skóre zastavilo na 6:2 ve prospěch Pirátů. Postupně se povedlo kralupákům vrátit do hry, ale konečný výsledek 8:5 pro Chomutov nám body do tabulky nepřinesl.

K8028 | Pondělí 28.09.2015, 13:00
 

HC Piráti Chomutov "B" - HK Kralupy nad Vltavou

8:5

(6:2, 2:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 2.Kanický (Gut, Sommer), 3.Hofrichter(Prokop, Urbánek), 4.Vlk (Kolář), 9.Sommer (Kanický, Gut), 13.Brandner (Bláha), 20.Gut (Bláha, Urbánek), 30.Sommer (Gut, Urbánek), 37. Gut TS - 11.Duchan (Kubíček, Soukup), 15.Marek (Šiška), 36.Štibran (Hes V.), 49.Mrkvička (Hes V., Štibran), 59.Marek (Štibran, Mrkvička).

HC Piráti Chomutov "B": Šantora (40.Kokman) - Bláha, Urbánek, Kolář, Nouzák, Bartůněk, Vlk, Chlouba, Bárta, Kanický, Gut, Sommer, Hofrichter, Brandner, Prokop, Němeček, Farar.

HK Kralupy nad Vltavou: Habart (4.Furts) - Kučera, Drozda, Helebrant, Pírek, Hes A., Binko, Koval - Kubíček, Duchan, Marek., Soukup, Hes V., Špaldoň, Šiška, Mrkvička, Šmahel, Štibran.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Měli jsme velice špatný vstup do utkání, ale neřekl bych, že bychom k tomu špatně přistoupili. Jednoduše nás soupeř přehrál úplně ve všech činnostech, u nás v pásmu si s námi dělal co chtěl. Obrovský rozdíl byl v bruslení a rychlosti, dovolím si tvrdit, že takovou první třetinu jako měl dnes Chomutov, zatím proti nám nesehrál žádný tým. S postupem času jsme střídali lepší pasáže s těmi horšími, možná lépe řečeno dorostenecký hokej s tím žákovským. Musíme se naučit hrát ligový hokej a plnit pokyny celých šedesetát minut, to se nám dnes nepovedlo a na výsledku, i přes 5 vstřelených branek, je to vidět.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Aktuální články
Příprava mladších žáků v plném proudu

Mladší žáci zahájili přípravu stejně jako všechny ostatní kategorie 20. dubna. Společné tréninky pak začali 11. května, pod vedením...

 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory

Do letošní sezóny vstoupil náš klub s několika změnami na postech trenérů jednotlivých kategorií. Asi tou nejzásadnější je změna v...

 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu

Tak jako všechny kategorie, zahájili i dorostenci 20. dubna suchou přípravu. První tři týdny probíhaly formou individuálních tréninků, v...

 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
Kralupský Klub vítá nového trenéra
 
Poděkování a rozloučení
 
Pojď hrát hokej - jak trénovat doma
 
Dopis Radním města Kralupy - poděkování
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS