Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Body v Berouně si odvezl tým Kralup

13.10.2015 | Petr Hrdlička

Další cenné body do ELIOD Ligy mladšího dorostu připsali hráči Kralup. Tentokráte se povedlo po nesnadném zápase s Berounskými Medvědy urvat výhru na naší stranu a získat tři body do tabulkyBudeme se těšit na podporu publika v dalším domácím zápase v neděli od 10:15 s HC Děčín.

K8041 | Neděle 11.10.2015, 10:00 | Beroun, Zimní stadion
 

HC Berounští Medvědi - HK Kralupy nad Vltavou

4:5

1:2, 2:3, 1:0

Branky a nahrávky: 10. Procházka (Foltýn), 33.Halman, 33.Rubeš (Pína), 46.Halman (Vacek) - 4. Soukup (Hes V., Duchan), 11.Hes V. (Soukup), 25. Mrkvička (Šiška), 26.Mrkvička 30.Štibran (Kučera).

HC Berounští Medvědi: Málek (Mauckaj) – Vacek, Řepka, Jelínek, Halman, Beran, Ludvík, Procházka, Foltýn, Kosinová, Pína, Rubeš, Vefner, Jágr, Skrbek, Vetoshev, Hamšík, Sup.

HK Kralupy nad Vltavou: Furst (Habart) – Kučera, Drozda, Hes A., Helebrant, Pírek, Kohout, Hájek – Kubíček, Štibran, Marek, Duchan, Soukup, Hes V., Mrkvička, Špaldon, Šiška.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Do zápasu jsme dobře vstoupili, často byli u soupeře v pásmu a dařilo se nám i střelecky. Tím nemyslím gólově, ale počtem zásahů brankáře domácích. Bohužel, místo toho abychom nasypali v první části či i druhé více gólů, dali jsme jen pět a soupeř, se čtyřmi individualitami ve svém středu, dokázal snížit. Třetí třetinu jsme ubojovali a vydřeli týmovou prací tři body. Zakončení a důraz v koncovce nás trápí, dnes se to opět potvrdilo a pokud chceme být úspěšní, musíme tomu jít více naproti a chtít dávat góly ze všeho.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Fotogalerie ze zápasu:
(zdroj: http://ab123.rajce.idnes.cz/Beroun_-_Kralupy_4_5/)

Aktuální články
Příprava mladších žáků v plném proudu

Mladší žáci zahájili přípravu stejně jako všechny ostatní kategorie 20. dubna. Společné tréninky pak začali 11. května, pod vedením...

 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory

Do letošní sezóny vstoupil náš klub s několika změnami na postech trenérů jednotlivých kategorií. Asi tou nejzásadnější je změna v...

 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu

Tak jako všechny kategorie, zahájili i dorostenci 20. dubna suchou přípravu. První tři týdny probíhaly formou individuálních tréninků, v...

 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
Kralupský Klub vítá nového trenéra
 
Poděkování a rozloučení
 
Pojď hrát hokej - jak trénovat doma
 
Dopis Radním města Kralupy - poděkování
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS