Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Body v Berouně si odvezl tým Kralup

13.10.2015 | Petr Hrdlička

Další cenné body do ELIOD Ligy mladšího dorostu připsali hráči Kralup. Tentokráte se povedlo po nesnadném zápase s Berounskými Medvědy urvat výhru na naší stranu a získat tři body do tabulkyBudeme se těšit na podporu publika v dalším domácím zápase v neděli od 10:15 s HC Děčín.

K8041 | Neděle 11.10.2015, 10:00 | Beroun, Zimní stadion

HC Berounští Medvědi - HK Kralupy nad Vltavou

4:5

1:2, 2:3, 1:0

Branky a nahrávky: 10. Procházka (Foltýn), 33.Halman, 33.Rubeš (Pína), 46.Halman (Vacek) - 4. Soukup (Hes V., Duchan), 11.Hes V. (Soukup), 25. Mrkvička (Šiška), 26.Mrkvička 30.Štibran (Kučera).

HC Berounští Medvědi: Málek (Mauckaj) – Vacek, Řepka, Jelínek, Halman, Beran, Ludvík, Procházka, Foltýn, Kosinová, Pína, Rubeš, Vefner, Jágr, Skrbek, Vetoshev, Hamšík, Sup.

HK Kralupy nad Vltavou: Furst (Habart) – Kučera, Drozda, Hes A., Helebrant, Pírek, Kohout, Hájek – Kubíček, Štibran, Marek, Duchan, Soukup, Hes V., Mrkvička, Špaldon, Šiška.

Komentář

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Do zápasu jsme dobře vstoupili, často byli u soupeře v pásmu a dařilo se nám i střelecky. Tím nemyslím gólově, ale počtem zásahů brankáře domácích. Bohužel, místo toho abychom nasypali v první části či i druhé více gólů, dali jsme jen pět a soupeř, se čtyřmi individualitami ve svém středu, dokázal snížit. Třetí třetinu jsme ubojovali a vydřeli týmovou prací tři body. Zakončení a důraz v koncovce nás trápí, dnes se to opět potvrdilo a pokud chceme být úspěšní, musíme tomu jít více naproti a chtít dávat góly ze všeho.

Ohlasy

Fotogalerie ze zápasu:

Aktuální články
Černý víkend dorostu

O uplynulém víkendu sehrál dorost HK Kralupy dvě poslední utkání základní části soutěže

Starší žáci vyhráli v Letňanech

Starší žáci zvítězili na ledě Letců, po ospalém začátku soupeře přehráli a vezou výhru. Po šesti odehraných utkáních jim patří...

Redstone extraliga juniorů - Kralupy poráží Chrudim

Domácí dnes soupeři nedali šanci a po vynikající první třetině poráží HC Chrudim 7:3