Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Další 3 body do tabulky zůstaly doma s Děčínem

19.10.2015 | Petr Hrdlička

Další cenné body vyhrál tým mladšího dorostu v neděli doma. Zatímco během první třetiny to bylo vše jako na houpačce tak zbytek hry si domácí celek pohlídal a zaslouženě vyhrál. Aktuální ligová tabulka. Výhra nás posunula na 7 pozici.

K8044 | Neděle 18.10.2015, 10:15
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Děčín

8:2

6:2, 0:0, 2:0

Branky a nahrávky: 6.Šiška (Mrkvička), 9.Kubíček (Helebrant), 11.Mrkvička (Šiška), 14.Hes V. (Helebrant), 17.Duchan (Soukup), 20.Soukup, 56.Kubíček (Soukup), 58.Koval (Marek, Mrkvička) – 4.Horák (Tipán), 9.Horáček (Kouřil).

HK Kralupy nad Vltavou: Furst (Habart) – Drozda, Hes A., Helebrant, Kohout, Hájek, Binko – Kubíček, Duchan, Štibran, Marek, Soukup, Hes V., Koval, Mrkvička, Špaldon, Šiška, Šmahel.

HC Děčín: Mazourek – Sitár, Tenkrát, Černohorský, Arnold, Horáček, Tipán, Dvořák, Čermák, Bláha, Kříž,Kadlec, Tůma, Magasanik, Kouřil, Horák, Janda

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Měli jsme velice špatný vstup do zápasu, dvakrát jsme prohrávali o gól a museli jsme dotahovat. Až okolo desáté minuty jsme se z toho vyškrábali, vstřelili čtyři góly a de facto rozhodli utkání ve svůj prospěch. Těší nás tři body, druhé vítězství a touha bodovat. V celém zápase jsme byli cílevědomější a podpořeni kvalitním výkonem brankáře. S čím spokojeni být nemůžeme je hra, oboustranně to dnes byla reklama na to, jak by to nemělo vypadat. Máme nyní náročný program, v pondělí trénujeme třífázově, v úterý nás čeká další utkání, ač přátelské. Učíme se, pokorně pracujeme, nicméně některé věci z dneška budeme hráčům důrazně vysvětlovat.

 
 
 
Ohlasy

Fotogalerie ze zápasu:
(zdroj: http://ab123.rajce.idnes.cz/Kralupy_-_Decin_8_2/)

 
 

Aktuální články
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS