Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sváteční zápas připsal 3 body pro HKK

29.10.2015 | Petr Hrdlička

Ve sváteční den se na zimním stadionu v Bílině potkal tým HC Piráti Chomutov "C" a HKK. Z kraje nebylo lehké překonat dobře chytající brankářku Pirátů, ale nakonec sestava HKK zabrala a zápas přinesl cenné tři body do tabulky a čisté konto pro našeho brankaře. Již nyní se můžeme těšit na nadcházející nedělní zápas doma s HC Hvězda, který bude silným protivníkem. Přijďte nám fandit a pomoci k další výhře. Aktuální ligová tabulka.

K8055 | Středa 28.10.2015, 10:00 | ZS Bílina
 

HC Piráti Chomutov "C" - HK Kralupy nad Vltavou

0:5

0:0, 0:1, 0:4

Branky a nahrávky: 24.Soukup (Mrkvička), 44.Helebrant (Hes V.), 47.Hes V. (Špaldon), 51.Duchan (Richtr, Kohout), 54.Richtr (Duchan, Kohout).

HC Piráti Chomutov "C": Zechovská (Verner) – Vlach, Drunka, Pejšová, Wainer, Beneš, Bublová, ifalda, Vachlík, Štěpánek, Vlach, Farár.

HK Kralupy nad Vltavou: HK Kralupy: Furst (Horský) – Hes A., Helebrant, Kohout, Hájek, Binko, Kučera – Kubíček, Duchan, Štibran, Marek, Soukup, Richtr, Hes V., Koval, Mrkvička, Špaldon, Šiška, Šmahel.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Věděli jsme, že Chomutov měl v posledních zápasech lepšící se výsledky. Od posledního zápasu jsme se soustředili plně jen na zlepšení naší hry, což bylo od první minuty vidět. Bohužel jsme čtyřicet minut bojovali se skvělým výkonem brankářky soupeře, o čemž hovoří celkový počet 72 střel na branku. V poslední třetině jsme hráli trpělivě, herní převahu proměnili v branky a zaslouženě vyhráli. Třetí třetinu podali chlapci výkon odpovídající našim nárokům a konečně svůj potenciál ukázali i v zápase.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Aktuální články
Příprava mladších žáků v plném proudu

Mladší žáci zahájili přípravu stejně jako všechny ostatní kategorie 20. dubna. Společné tréninky pak začali 11. května, pod vedením...

 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory

Do letošní sezóny vstoupil náš klub s několika změnami na postech trenérů jednotlivých kategorií. Asi tou nejzásadnější je změna v...

 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu

Tak jako všechny kategorie, zahájili i dorostenci 20. dubna suchou přípravu. První tři týdny probíhaly formou individuálních tréninků, v...

 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
Kralupský Klub vítá nového trenéra
 
Poděkování a rozloučení
 
Pojď hrát hokej - jak trénovat doma
 
Dopis Radním města Kralupy - poděkování
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS