Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sváteční zápas připsal 3 body pro HKK

29.10.2015 | Petr Hrdlička

Ve sváteční den se na zimním stadionu v Bílině potkal tým HC Piráti Chomutov "C" a HKK. Z kraje nebylo lehké překonat dobře chytající brankářku Pirátů, ale nakonec sestava HKK zabrala a zápas přinesl cenné tři body do tabulky a čisté konto pro našeho brankaře. Již nyní se můžeme těšit na nadcházející nedělní zápas doma s HC Hvězda, který bude silným protivníkem. Přijďte nám fandit a pomoci k další výhře. Aktuální ligová tabulka.

K8055 | Středa 28.10.2015, 10:00 | ZS Bílina

HC Piráti Chomutov "C" - HK Kralupy nad Vltavou

0:5

0:0, 0:1, 0:4

Branky a nahrávky: 24.Soukup (Mrkvička), 44.Helebrant (Hes V.), 47.Hes V. (Špaldon), 51.Duchan (Richtr, Kohout), 54.Richtr (Duchan, Kohout).

HC Piráti Chomutov "C": Zechovská (Verner) – Vlach, Drunka, Pejšová, Wainer, Beneš, Bublová, ifalda, Vachlík, Štěpánek, Vlach, Farár.

HK Kralupy nad Vltavou: HK Kralupy: Furst (Horský) – Hes A., Helebrant, Kohout, Hájek, Binko, Kučera – Kubíček, Duchan, Štibran, Marek, Soukup, Richtr, Hes V., Koval, Mrkvička, Špaldon, Šiška, Šmahel.