Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Série výher Átýmu ukončena Žabonosy vysoko 9:2

09.11.2015 | David Blahoš

V neděli, za krásného podzimního odpoledne, jsme se plni nadšení, že musíme jeden z posledních slunných dnů strávit v autech, respektive na stadionu, vydali do působiště týmu HC Žabonos, Kolína. Na zápas jsme dorazili v hezkém počtu 15 hráčů, bohužel výrazně oslabeni o útočné hráče bratry Hošky, Šaršeho a Kolce. Přestože jsme věděli, že Žabonosy patří každoročně k nejsilnějším celkům soutěže, nechávalo nás to klidnými a přistoupili jsme k zápasu klasicky s úsměvem a laxním přístupem.

S2034 | Neděle 08.11.2015, 17:00 | ZS Kolín
 

HC Žabonosy - HK Kralupy nad Vltavou

9:2

4:2, 1:0, 4:0

HK Kralupy nad Vltavou: 3. Háva (Velehradský), 16. Kučera (Eliáš)

Komentář
 
 
 

Vše se projevilo hned v první minutě, vystřídat stihla jen polovina formace a již jsme prohrávali 1:0. To, že v první třetině uvidí diváci gólové hody, potvrdil hned po další minutě Háva, který tečoval střelu Velehradského. Do desáté minuty první třetiny byly domácí Žabonosy jasně aktivnějším týmem a zvýšily svůj náskok na 3:1. V 16. minutě Kučera dorážkou Eliášovy střely vykřesal naději na vyrovnání, bohužel jeden z našich obránců se 10 sekund do konce první třetiny rozhodl projet celé hřiště. Dopadlo to přesně obráceně, 2 sekundy do konce Žabáci zvýšili na 4:2.
Druhá třetina se dost podobala té první. Domácí hráli, my koukali. Když už jsme se do nějaké šance dostali, zastavila nás naše neschopnost zakončit. Plně se projevil fakt, že máme spoustu hráčů, kteří dokáží zvýšit na 10:1, ale málo těch, kteří dokáží snížit nebo vyrovnat. V druhé polovině zápasu to začalo vypadat, že bychom se mohli zvednout a vstřelit nějakou branku, ovšem zradila nás znovu obranná fáze a obdržený gól na 5:2.
Poslední dvacetiminutovka byla jedno velké trápení. My jsme šance neproměnili, soupeř ano. Naštěstí jsme přijeli více auty, proto jsme byli schopni odvézt vše, co nám soupeř naložil. Obdržených 9 branek mluví za vše. Na druhou stranu jak říká klasik: „Nejsme kapela, abychom stále vyhrávali“.

 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS