Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
K8077 | Neděle 15.11.2015, 10:15
 

HC Meteor Třemošná - HK Kralupy nad Vltavou

8:4

0:1, 5:2, 3:1

Branky a nahrávky: 21.Mann (Balín), 26.Rohla, 36.Volf, 37.Tichý (Mann), 53.Balín (Bittner, Mann), 54.Mann (Houdek), 57.Razím (Houdek) – 19.Soukup (Mrkvička), 29.Richtr, 33.Hes V., 44.Kučera (Hes V.,Soukup)

HC Meteor Třemošná: Čaj (Černý) – Houdek, Razím, Tichý, Reitspies, Štolba, Volf, Černoch, Šucha, Zelenka, Kolář, Balín, Šeba, Krhounek, Bittner, Mann, Sloup, Rohla, Morawetz, Ženíšek, Rybák.

HK Kralupy nad Vltavou: Furst (Horský) – Hes A., Helebrant, Kohout, Hájek, Binko, Kučera, Drozda, Pírek – Kubíček, Štibran, Marek, Soukup, Richtr, Hes V., Koval, Mrkvička, Špaldon, Šiška, Šmahel.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Odehráli jsme poměrně kvalitní utkání s výborným soupeřem. Hrálo se ve vysokém tempu, samozřejmě s více šancemi na straně domácích, ale nám se povedlo držet krok i výsledkově. Po dvou třetinách za stavu 5:3 jsme si řekli, že zkusíme na začátku zatlačit a povedlo se nám snížit na rozdíl jedné branky. Bohužel, zápas pak zlomila naše laxnost v brankovišti při šesté brance, takové věci by se již v dorosteneckém hokeji neměli stávat. Mrzí mě, že jsme pak ještě inkasovali dvě branky. Nicméně 55.minut jsme hráli to, na co máme a za to je třeba mužstvo pochválit. Zároveň bych doplnil, že takové zápasy nás posunují dopředu, hráči výkonnostně rostou. Jediné co je trošku škoda, že rozhodčí nenechají tyhle kluky hrát hokej, prostě hru nechat více plynout, někdy je to zbytečně rozkouskované a hokeji to nepřidá. Každopádně odjíždíme s hlavou nahoře.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Aktuální články
Příprava mladších žáků v plném proudu

Mladší žáci zahájili přípravu stejně jako všechny ostatní kategorie 20. dubna. Společné tréninky pak začali 11. května, pod vedením...

 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory

Do letošní sezóny vstoupil náš klub s několika změnami na postech trenérů jednotlivých kategorií. Asi tou nejzásadnější je změna v...

 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu

Tak jako všechny kategorie, zahájili i dorostenci 20. dubna suchou přípravu. První tři týdny probíhaly formou individuálních tréninků, v...

 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
Kralupský Klub vítá nového trenéra
 
Poděkování a rozloučení
 
Pojď hrát hokej - jak trénovat doma
 
Dopis Radním města Kralupy - poděkování
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS