Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
K8077 | Neděle 15.11.2015, 10:15
 

HC Meteor Třemošná - HK Kralupy nad Vltavou

8:4

0:1, 5:2, 3:1

Branky a nahrávky: 21.Mann (Balín), 26.Rohla, 36.Volf, 37.Tichý (Mann), 53.Balín (Bittner, Mann), 54.Mann (Houdek), 57.Razím (Houdek) – 19.Soukup (Mrkvička), 29.Richtr, 33.Hes V., 44.Kučera (Hes V.,Soukup)

HC Meteor Třemošná: Čaj (Černý) – Houdek, Razím, Tichý, Reitspies, Štolba, Volf, Černoch, Šucha, Zelenka, Kolář, Balín, Šeba, Krhounek, Bittner, Mann, Sloup, Rohla, Morawetz, Ženíšek, Rybák.

HK Kralupy nad Vltavou: Furst (Horský) – Hes A., Helebrant, Kohout, Hájek, Binko, Kučera, Drozda, Pírek – Kubíček, Štibran, Marek, Soukup, Richtr, Hes V., Koval, Mrkvička, Špaldon, Šiška, Šmahel.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Odehráli jsme poměrně kvalitní utkání s výborným soupeřem. Hrálo se ve vysokém tempu, samozřejmě s více šancemi na straně domácích, ale nám se povedlo držet krok i výsledkově. Po dvou třetinách za stavu 5:3 jsme si řekli, že zkusíme na začátku zatlačit a povedlo se nám snížit na rozdíl jedné branky. Bohužel, zápas pak zlomila naše laxnost v brankovišti při šesté brance, takové věci by se již v dorosteneckém hokeji neměli stávat. Mrzí mě, že jsme pak ještě inkasovali dvě branky. Nicméně 55.minut jsme hráli to, na co máme a za to je třeba mužstvo pochválit. Zároveň bych doplnil, že takové zápasy nás posunují dopředu, hráči výkonnostně rostou. Jediné co je trošku škoda, že rozhodčí nenechají tyhle kluky hrát hokej, prostě hru nechat více plynout, někdy je to zbytečně rozkouskované a hokeji to nepřidá. Každopádně odjíždíme s hlavou nahoře.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Aktuální články
Černý víkend dorostu

O uplynulém víkendu sehrál dorost HK Kralupy dvě poslední utkání základní části soutěže

 
Starší žáci vyhráli v Letňanech

Starší žáci zvítězili na ledě Letců, po ospalém začátku soupeře přehráli a vezou výhru. Po šesti odehraných utkáních jim patří...

 
Redstone extraliga juniorů - Kralupy poráží Chrudim

Domácí dnes soupeři nedali šanci a po vynikající první třetině poráží HC Chrudim 7:3

 
A tým veze body z Vlašimi
 
Starší žáci změřili síly se soupeřem z Dánska
 
Dorost potvrdil formu
 
A- tým zašlápl Sršně z Kutné Hory
 
Starší žáci opět vítězně
 
Kralupská akce „Týden hokeje“ se opět vydařila
 
Dorost v čele tabulky
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS