Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Senzační otočení zápasu se povedlo. HKK vs. Litoměřice 5:4

18.11.2015 | Petr Hrdlička

Další ze série listopadových zápasů zavedlo kolo ELIOD Ligy mladšího dorostu na sváteční zápas domů. Hojná účast fandů viděla dokonalý zvrat. Z téměř prohraného zápasu se povedlo otočit a vyhrát. Heroický výkon přinesl týmu HKK další 3 body do tabulky, kde drží momentálně 6. místo - tj. ve skupině pro souboj o postup do extraligy.

K8081 | Úterý 17.11.2015, 17:45 | ZS Kralupy
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Stadion Litoměřice

5:4

1:2, 2:2, 2:0

Branky a nahrávky: 6.Mrkvička (Hes V.), 37.Klíma (Hes A., Hes V.), 39.Kubíček,44.Kubíček (Soukup), 51.Kubíček (Richtr) – 11.Damašek (Vaněk), 19.Damašek, 22.Damašek, 36.Smola (Damašek).

Diváci: 100

HK Kralupy nad Vltavou: Furst (22.-36.Habart) – Hes A., Helebrant, Kohout, Hájek, Binko, Kučera, Drozda, Pírek – Kubíček, Marek, Soukup, Richtr, Hes V., Koval, Mrkvička, Špaldon, Šiška, Klíma

HC Stadion Litoměřice:

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Začátek utkání nám poměrně sednul, hráli jsme aktivně, byli jsme na kotouči, bohužel jsme z toho vydolovali pouze jednu branku, což bylo klíčové pro další vývoj. S vyrovnávací brankou soupeř plně přebral otěže utkání a až do závěru druhé části byl jasně lepší. Nakoplo nás i střídání brankářů, potřebovali jsme dát mužstvu impulz, a i když se po čtvrté brance Honza Habart zranil, tak právě ta osudná pětiminutovka dostala soupeře do laxnosti, čehož se nám povedlo využít a se štěstím snížit na 3:4. V poslední třetině jsme přečkali úvodní nápor Litoměřic a po brance na 5:4 bylo mužstvo v euforii, která nás, společně s týmovým výkonem, dovedla ke třem bodům.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Aktuální články
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS