Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vyrovnaná partie s Vary přinesla body Kralupům

24.11.2015 | Petr Hrdlička

Nedělní zápas v Sokolově, kde hraje Varské "Béčko" byl už od začátku velice vyrovnaný. Síly i štěstí, hra a celkový výkon hráčů HKK ukázal jejich vzestupnou formu a nakonec i oslavu vítězného konce. Zasloužená výhra přinesla týmu HKK další 3 body do tabulky, kde stále hájíme úspěšně 6. místo - tj. ve skupině pro souboj o postup do extraligy.

K8088 | Neděle 22.11.2015 | ZS Sokolov
 

HC Energie Karlovy Vary - HK Kralupy nad Vltavou

1:2

0:2, 1:0, 0:0

Branky a nahrávky: 27.Černý (TS) – 3.Soukup (Kučera), 18.Soukup.

HC Energie Karlovy Vary: Kovařík (Saleta) – Navrátil, Botoš, Mašek, Braný, Uxa, Bošek, Jiroušek, Černý, Kassal, Rozhon, Hafijanič, Troch, Petrov, Hadáček, Bártl, Ouhrabka, Korčmaroš.

HK Kralupy nad Vltavou: Furst (Habart) – Hes A., Helebrant, Kohout, Hájek, Binko, Kučera, Drozda, Pírek – Kubíček, Marek, Soukup, Richtr, Štibran, Koval, Mrkvička, Špaldon, Šiška, Šmahel.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Odehráli jsme nesmírně těžké utkání. Soupeř s dost vyrovnaným kádrem a kvalitními individualitami a i proto mě těší, že jsme byli po většinu utkání lepším týmem. Na začátku druhé třetiny jsme měli několik šancí, ale bohužel nám chyběla větší chladnokrevnost a přesnost v koncovce. Doslova sami jsme poté posadili soupeře na koně inkasovanou brankou. Přesto mužstvo ukázalo svoji sílu, když jsme nezpanikařili a jednogólové vedení udrželi až do konce. Soupeř měl ve třetí části jen jednu jasnou šanci, tam nám pomohlo, snad poprvé v sezóně, i štěstí. V závěru zápasu jsme pak jen potvrdili, že si jdeme cílevědomě za vítězstvím a poslední minuty zápasu se odehrály ve třetině domácích. Máme tři body, vážíme si toho, a nezbývá nám než poctivě pracovat nadále.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Aktuální články
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS