Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vyrovnaná partie s Vary přinesla body Kralupům

24.11.2015 | Petr Hrdlička

Nedělní zápas v Sokolově, kde hraje Varské "Béčko" byl už od začátku velice vyrovnaný. Síly i štěstí, hra a celkový výkon hráčů HKK ukázal jejich vzestupnou formu a nakonec i oslavu vítězného konce. Zasloužená výhra přinesla týmu HKK další 3 body do tabulky, kde stále hájíme úspěšně 6. místo - tj. ve skupině pro souboj o postup do extraligy.

K8088 | Neděle 22.11.2015 | ZS Sokolov
 

HC Energie Karlovy Vary - HK Kralupy nad Vltavou

1:2

0:2, 1:0, 0:0

Branky a nahrávky: 27.Černý (TS) – 3.Soukup (Kučera), 18.Soukup.

HC Energie Karlovy Vary: Kovařík (Saleta) – Navrátil, Botoš, Mašek, Braný, Uxa, Bošek, Jiroušek, Černý, Kassal, Rozhon, Hafijanič, Troch, Petrov, Hadáček, Bártl, Ouhrabka, Korčmaroš.

HK Kralupy nad Vltavou: Furst (Habart) – Hes A., Helebrant, Kohout, Hájek, Binko, Kučera, Drozda, Pírek – Kubíček, Marek, Soukup, Richtr, Štibran, Koval, Mrkvička, Špaldon, Šiška, Šmahel.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Odehráli jsme nesmírně těžké utkání. Soupeř s dost vyrovnaným kádrem a kvalitními individualitami a i proto mě těší, že jsme byli po většinu utkání lepším týmem. Na začátku druhé třetiny jsme měli několik šancí, ale bohužel nám chyběla větší chladnokrevnost a přesnost v koncovce. Doslova sami jsme poté posadili soupeře na koně inkasovanou brankou. Přesto mužstvo ukázalo svoji sílu, když jsme nezpanikařili a jednogólové vedení udrželi až do konce. Soupeř měl ve třetí části jen jednu jasnou šanci, tam nám pomohlo, snad poprvé v sezóně, i štěstí. V závěru zápasu jsme pak jen potvrdili, že si jdeme cílevědomě za vítězstvím a poslední minuty zápasu se odehrály ve třetině domácích. Máme tři body, vážíme si toho, a nezbývá nám než poctivě pracovat nadále.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 17.03.2019, 12:30
39. kolo
4:1
HK Kralupy - HC Energie
 
Dorost | Neděle 24.03.2019, 11:10
34. kolo
5:4
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 23.03.2019, 11:00
27. kolo
4:1
HC Benátky - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
29. kolo
9:5
Velké Popovice - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.