Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Piráti v Kralupech vyhráli těsně 3:4

03.12.2015 | Petr Hrdlička

V nedělním zápase na kralupský led nastoupil celek Pirátů Chomutov "B" z Kadaně. Tento silný tým svedl bitvu s domácími. Ve vyrovnaném zápase se ukázalo, že naši mají na tým z prvních pozic tabulky a budou i nadále silným protivníkem. Nakonec hokejová štěstěna přisoudila těsnou výhru Chomutovu.

K8094 | Neděle 29.11.2015
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Piráti Chomutov "B"

3:4

1:2, 2:1, 0:1

Branky a nahrávky: 10.Richtr (Kubíček), 27.Richtr (Kubíček), 35.Mrkvička (Štibran) – 19.Vlk (Bláha), 20.Prokop (Gut), 38.Konášek (Hájek, Chlouba), 42.Gut.

HK Kralupy nad Vltavou: Furst (Horský) – Hes A., Helebrant, Kohout, Hájek, Binko, Kučera, Drozda – Kubíček, Marek, Soukup, Richtr, Štibran, Koval, Mrkvička, Špaldon, Šiška.

HC Piráti Chomutov "B": Kokman (Šantora) – Bláha, Nouzák, Urbánek, Kolář, Kolářová, Salač, Gunter, Bárta, Vlk, Kanický, Gut, Prokop, Chlouba, Konášek, Zrnová, Horký, Hájek.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Měli jsme dobrý vstup do utkání, hráli jsme aktivně, měli konečně dobrý pohyb a soupeři to dělalo problémy. V závěru první třetiny jsme inkasovali dva hloupé góly, nicméně nás to nepoložilo a konstantní výkon jsme si drželi i ve druhé části. Po brance na 3:2 jsme potřebovali hrát zkušeněji, udržet vedení do konce třetiny, což se nepovedlo. V závěrečné části to bylo kdo s koho, nicméně mužstvo šlapalo celých šedesát minut až do konce. Powerplay jsme nesehráli špatně, byla tam tyčka, šance , škoda. Vyrovnaných zápasů potřebujeme odehrát co nejvíce, protože tam nám hráči výkonnostně rostou a dnešek toho zdárným důkazem.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Aktuální články
Černý víkend dorostu

O uplynulém víkendu sehrál dorost HK Kralupy dvě poslední utkání základní části soutěže

 
Starší žáci vyhráli v Letňanech

Starší žáci zvítězili na ledě Letců, po ospalém začátku soupeře přehráli a vezou výhru. Po šesti odehraných utkáních jim patří...

 
Redstone extraliga juniorů - Kralupy poráží Chrudim

Domácí dnes soupeři nedali šanci a po vynikající první třetině poráží HC Chrudim 7:3

 
A tým veze body z Vlašimi
 
Starší žáci změřili síly se soupeřem z Dánska
 
Dorost potvrdil formu
 
A- tým zašlápl Sršně z Kutné Hory
 
Starší žáci opět vítězně
 
Kralupská akce „Týden hokeje“ se opět vydařila
 
Dorost v čele tabulky
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS