Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Piráti v Kralupech vyhráli těsně 3:4

03.12.2015 | Petr Hrdlička

V nedělním zápase na kralupský led nastoupil celek Pirátů Chomutov "B" z Kadaně. Tento silný tým svedl bitvu s domácími. Ve vyrovnaném zápase se ukázalo, že naši mají na tým z prvních pozic tabulky a budou i nadále silným protivníkem. Nakonec hokejová štěstěna přisoudila těsnou výhru Chomutovu.

K8094 | Neděle 29.11.2015
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Piráti Chomutov "B"

3:4

1:2, 2:1, 0:1

Branky a nahrávky: 10.Richtr (Kubíček), 27.Richtr (Kubíček), 35.Mrkvička (Štibran) – 19.Vlk (Bláha), 20.Prokop (Gut), 38.Konášek (Hájek, Chlouba), 42.Gut.

HK Kralupy nad Vltavou: Furst (Horský) – Hes A., Helebrant, Kohout, Hájek, Binko, Kučera, Drozda – Kubíček, Marek, Soukup, Richtr, Štibran, Koval, Mrkvička, Špaldon, Šiška.

HC Piráti Chomutov "B": Kokman (Šantora) – Bláha, Nouzák, Urbánek, Kolář, Kolářová, Salač, Gunter, Bárta, Vlk, Kanický, Gut, Prokop, Chlouba, Konášek, Zrnová, Horký, Hájek.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Měli jsme dobrý vstup do utkání, hráli jsme aktivně, měli konečně dobrý pohyb a soupeři to dělalo problémy. V závěru první třetiny jsme inkasovali dva hloupé góly, nicméně nás to nepoložilo a konstantní výkon jsme si drželi i ve druhé části. Po brance na 3:2 jsme potřebovali hrát zkušeněji, udržet vedení do konce třetiny, což se nepovedlo. V závěrečné části to bylo kdo s koho, nicméně mužstvo šlapalo celých šedesát minut až do konce. Powerplay jsme nesehráli špatně, byla tam tyčka, šance , škoda. Vyrovnaných zápasů potřebujeme odehrát co nejvíce, protože tam nám hráči výkonnostně rostou a dnešek toho zdárným důkazem.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Aktuální články
Příprava mladších žáků v plném proudu

Mladší žáci zahájili přípravu stejně jako všechny ostatní kategorie 20. dubna. Společné tréninky pak začali 11. května, pod vedením...

 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory

Do letošní sezóny vstoupil náš klub s několika změnami na postech trenérů jednotlivých kategorií. Asi tou nejzásadnější je změna v...

 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu

Tak jako všechny kategorie, zahájili i dorostenci 20. dubna suchou přípravu. První tři týdny probíhaly formou individuálních tréninků, v...

 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
Kralupský Klub vítá nového trenéra
 
Poděkování a rozloučení
 
Pojď hrát hokej - jak trénovat doma
 
Dopis Radním města Kralupy - poděkování
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS