Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Střetnutí s Kobrou body nepřineslo

10.12.2015 | Petr Hrdlička

Kvalitní zápas odehrál náš tým v Praze na stadionu HC Kobra. Konečný výsledek 5:3 nakonec převážil ve prospěch pražanů, ale i tak můžeme být s našim výkonem spokojeni.

K8099 | Sobota 05.12.2015, 17:00 | ZS Kobra Praha
 

HC Kobra Praha - HK Kralupy nad Vltavou

5:3

4:2, 0:1, 1:0

Branky a nahrávky: 6.Mucha (Ksandr, Najman), 6.Zmeškal, 7.Šálek, 11.Najman, 47.Ksandr (Pavel) – 9.Soukup (Richtr), 13.Kubíček (Soukup), 34. Šiška (Špaldon).

HC Kobra Praha: Mičán (Ribarovski), Penkava, Ženíšek, Hrbek, Najmna, Skalík, Vandírek, Rosenbaum, Šálek, Najman, Ksandr, Pavel, Mucha, Drokin, Kněžek, Zmeškal, Hruška.

HK Kralupy nad Vltavou: Habart (7.Horský) – Hes A., Helebrant, Hájek, Binko, Kučera, Drozda, Pírek – Kubíček, Marek, Soukup, Richtr, Štibran, Koval, Mrkvička, Špaldon, Šiška, Šmahel.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Celé utkání se hrálo ve vysokém tempu, s nasazením a poté i osobními souboji. Soupeř měl v úvodu štěstí v koncovce, kdy jsme inkasovali čtyři branky. Přesto jsme se stále věnovali tomu, čemu jsme měli – naší hře. Poctivou druhou třetinou z naší strany bylo utkání stále otevřené a o jednu branku, úplně rozhodující byla pátá branka domácích. Jediné co se tím gólem změnilo, bylo číslo na světelné tabuli, jinak jsme pracovali všichni poctivě až do konce a odehráli šedesát minut utkání, které nás posunulo dopředu.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Aktuální články
Příprava mladších žáků v plném proudu

Mladší žáci zahájili přípravu stejně jako všechny ostatní kategorie 20. dubna. Společné tréninky pak začali 11. května, pod vedením...

 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory

Do letošní sezóny vstoupil náš klub s několika změnami na postech trenérů jednotlivých kategorií. Asi tou nejzásadnější je změna v...

 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu

Tak jako všechny kategorie, zahájili i dorostenci 20. dubna suchou přípravu. První tři týdny probíhaly formou individuálních tréninků, v...

 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
Kralupský Klub vítá nového trenéra
 
Poděkování a rozloučení
 
Pojď hrát hokej - jak trénovat doma
 
Dopis Radním města Kralupy - poděkování
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS