Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Střetnutí s Kobrou body nepřineslo

10.12.2015 | Petr Hrdlička

Kvalitní zápas odehrál náš tým v Praze na stadionu HC Kobra. Konečný výsledek 5:3 nakonec převážil ve prospěch pražanů, ale i tak můžeme být s našim výkonem spokojeni.

K8099 | Sobota 05.12.2015, 17:00 | ZS Kobra Praha

HC Kobra Praha - HK Kralupy nad Vltavou

5:3

4:2, 0:1, 1:0

Branky a nahrávky: 6.Mucha (Ksandr, Najman), 6.Zmeškal, 7.Šálek, 11.Najman, 47.Ksandr (Pavel) – 9.Soukup (Richtr), 13.Kubíček (Soukup), 34. Šiška (Špaldon).

HC Kobra Praha: Mičán (Ribarovski), Penkava, Ženíšek, Hrbek, Najmna, Skalík, Vandírek, Rosenbaum, Šálek, Najman, Ksandr, Pavel, Mucha, Drokin, Kněžek, Zmeškal, Hruška.

HK Kralupy nad Vltavou: Habart (7.Horský) – Hes A., Helebrant, Hájek, Binko, Kučera, Drozda, Pírek – Kubíček, Marek, Soukup, Richtr, Štibran, Koval, Mrkvička, Špaldon, Šiška, Šmahel.

Komentář

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Celé utkání se hrálo ve vysokém tempu, s nasazením a poté i osobními souboji. Soupeř měl v úvodu štěstí v koncovce, kdy jsme inkasovali čtyři branky. Přesto jsme se stále věnovali tomu, čemu jsme měli – naší hře. Poctivou druhou třetinou z naší strany bylo utkání stále otevřené a o jednu branku, úplně rozhodující byla pátá branka domácích. Jediné co se tím gólem změnilo, bylo číslo na světelné tabuli, jinak jsme pracovali všichni poctivě až do konce a odehráli šedesát minut utkání, které nás posunulo dopředu.

Ohlasy

Aktuální články
Černý víkend dorostu

O uplynulém víkendu sehrál dorost HK Kralupy dvě poslední utkání základní části soutěže

Starší žáci vyhráli v Letňanech

Starší žáci zvítězili na ledě Letců, po ospalém začátku soupeře přehráli a vezou výhru. Po šesti odehraných utkáních jim patří...

Redstone extraliga juniorů - Kralupy poráží Chrudim

Domácí dnes soupeři nedali šanci a po vynikající první třetině poráží HC Chrudim 7:3