Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
K8110 | Sobota 12.12.2015, 14:30
 

HC Děčín - HK Kralupy nad Vltavou

5:4 sn

0:1, 2:1, 2:2 – 1:0

Branky a nahrávky: 28.Arnold (Tolkahev), 30.Horák (Arnold), 55.Magasanik (Holá), 55.Horák (Tolkachev) – roz.náj. Janda – 12.Šiška (Štibran, Klíma), 32.Richtr (Kubíček), 48.Kubíček (Richtr), 51.Kubíček (Soukup).

HC Děčín: Volke – Černohorský, Tenkrát, Tolkachev, Holá, Janda, Dvořák, Magasanik, Horák, Sitár, Tipán, Horáček, Kadlec, Bláha, Tůma, Ryšavý.

HK Kralupy nad Vltavou: Furst (Horský) – Hes A., Helebrant, Hájek, Binko, Kučera, Drozda, Pírek – Kubíček, Marek, Soukup, Richtr, Štibran, Koval, Mrkvička, Špaldon, Šiška, Šmahel

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Utkání rozhodla první třetina. Měli jsme v ní 18 střel na branku, tlak ve třetině soupeře, bohužel jsme vytěžili jen jednu branku. S přibývajícím časem se dostal do hry i soupeř. V poslední třetině se nám povedlo dostat do dvougólového vedení, ale za předvedenou hru, projev a touhu zvítězit, jsme si ani nezasloužili to udržet. V nájezdech byli štasnější domácí. Celkově nám dal soupeř lekci z produktivity a ukázal některým našim hráčům, že salámový přístup k určitým věcem, se nejvíce projeví při ostrém utkání.

Aktuální články
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS