Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
K8120 | Neděle 20.12.2015, 17:15
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Spartak Příbram

4:3 sn

0:2, 2:1, 1:0 – 1:0

Branky a nahrávky: 33. Richtr, 34.Štibran (Richtr), 47.Štibran (Kubíček), roz.náj. Štibran – 8.Hrdlička, 8.Sirotek (Dragoun, Výrut), 39.Sirotek (Erben).

HK Kralupy nad Vltavou: HK Kralupy: Horský (41.Furst) – Kučera, Drozda, Hes A., Helebrant, Pírek, Hájek, Binko, Kohout – Kubíček, Soukup, Richtr – Hes V., Štibran, Duchan – Špaldon, Marek, Šiška – Šmahel, Koval, Mrkvička.

HC Spartak Příbram: HC Příbram: Šmehlík – Menoušek, Brož, Fiala, Klapka, Erben, Hacaperka, Výrut, Rybáček, Jílek, Pechr, Sirotek, Ladman, Hrdlička, Funk, Dragoun.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Odehráli jsme další, velice těžké a urputné utkání. Chvílemi jsme působili, že jsme pouze účastnící hry lední hokej. Myslím si, že po tomto zápase jsme si dostatečně uvědomili, že v naší hře se pod každým hráčem musí bořit led, létat ledové třísky a každé střídání co každý z nás odehraje, musí lítat po place a žrát led. To je to, co chceme, aby nás zdobilo. V nájezdech si myslím, že nám pomohl poslední zápas v Děčíně, byli jsme klidnější a vyzrálejší. Co se týče změny brankáře mezi třetinami, bylo to spontánní rozhodnutí ve vteřině, které nám vyšlo. Bereme dva body, jsme nováček, potřebujeme každý.

Aktuální články
Příprava mladších žáků v plném proudu

Mladší žáci zahájili přípravu stejně jako všechny ostatní kategorie 20. dubna. Společné tréninky pak začali 11. května, pod vedením...

 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory

Do letošní sezóny vstoupil náš klub s několika změnami na postech trenérů jednotlivých kategorií. Asi tou nejzásadnější je změna v...

 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu

Tak jako všechny kategorie, zahájili i dorostenci 20. dubna suchou přípravu. První tři týdny probíhaly formou individuálních tréninků, v...

 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
Kralupský Klub vítá nového trenéra
 
Poděkování a rozloučení
 
Pojď hrát hokej - jak trénovat doma
 
Dopis Radním města Kralupy - poděkování
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS