Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
K8120 | Neděle 20.12.2015, 17:15

HK Kralupy nad Vltavou - HC Spartak Příbram

4:3 sn

0:2, 2:1, 1:0 – 1:0

Branky a nahrávky: 33. Richtr, 34.Štibran (Richtr), 47.Štibran (Kubíček), roz.náj. Štibran – 8.Hrdlička, 8.Sirotek (Dragoun, Výrut), 39.Sirotek (Erben).

HK Kralupy nad Vltavou: HK Kralupy: Horský (41.Furst) – Kučera, Drozda, Hes A., Helebrant, Pírek, Hájek, Binko, Kohout – Kubíček, Soukup, Richtr – Hes V., Štibran, Duchan – Špaldon, Marek, Šiška – Šmahel, Koval, Mrkvička.

HC Spartak Příbram: HC Příbram: Šmehlík – Menoušek, Brož, Fiala, Klapka, Erben, Hacaperka, Výrut, Rybáček, Jílek, Pechr, Sirotek, Ladman, Hrdlička, Funk, Dragoun.

Komentář

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Odehráli jsme další, velice těžké a urputné utkání. Chvílemi jsme působili, že jsme pouze účastnící hry lední hokej. Myslím si, že po tomto zápase jsme si dostatečně uvědomili, že v naší hře se pod každým hráčem musí bořit led, létat ledové třísky a každé střídání co každý z nás odehraje, musí lítat po place a žrát led. To je to, co chceme, aby nás zdobilo. V nájezdech si myslím, že nám pomohl poslední zápas v Děčíně, byli jsme klidnější a vyzrálejší. Co se týče změny brankáře mezi třetinami, bylo to spontánní rozhodnutí ve vteřině, které nám vyšlo. Bereme dva body, jsme nováček, potřebujeme každý.

Aktuální články
Černý víkend dorostu

O uplynulém víkendu sehrál dorost HK Kralupy dvě poslední utkání základní části soutěže

Starší žáci vyhráli v Letňanech

Starší žáci zvítězili na ledě Letců, po ospalém začátku soupeře přehráli a vezou výhru. Po šesti odehraných utkáních jim patří...

Redstone extraliga juniorů - Kralupy poráží Chrudim

Domácí dnes soupeři nedali šanci a po vynikající první třetině poráží HC Chrudim 7:3