Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V posledním zápase LMD uloupily Kralupy body Pirátům z Chomutova

30.12.2015 | Petr Hrdlička

Kralupští mladší dorostenci zvládli těsně před Vánoci důležitý duel s Piráty Chomutov "C", když na domácím ledě zvítězili poměrem 7:4. Domácí sice po většinu zápasu vedli, nicméně nepříjemný soupeř se dokázal na začátku třetí části dostat až na dostřel jedné branky. V závěru zápasu pak Kralupy skalpovali soupeře třemi góly a ze zápasu si odnáší tři body. Tímto zápasem také kralupský dorost pokořil hranici 30 získaných bodů v ELIOD lize mladšího dorostu, za což se patří celému týmu velký dík! Poslední kolo základní části odehrají Kralupy v neděli 3.1.2015 na Hvězdě Praha.

K8121 | Úterý 22.12.2015, 17:45
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Piráti Chomutov "C"

7:4

3:0, 1:2, 3:2

Branky a nahrávky: 5.Mrkvička (Špaldon), 6.Soukup (Richtr, Kubíček), 17.Klíma (Mrkvička), 33.Duchan (Klíma), 53.Duchan (Soukup), 55.Richtr, 59.Richtr (Kubíček) – 33.Hofrichter, 38.Štěpánek (Vlach), 44.Wainer (Gunter), 56.Hofrichter

HK Kralupy nad Vltavou: Furst (Horský) – Kučera, Drozda, Hes A., Helebrant, Pírek, Hájek, Binko, Kohout – Kubíček, Soukup, Duchan – Richtr, Štibran, Hes V. – Špaldon, Klíma, Šiška – Mrkvička, Koval

HC Piráti Chomutov "C": Zechovská – Vlach, Druxa, Wainer, Beneš, Pejšová, Šifalda, Vaculík, Štěpánek, Katner, Hofrichter, Gunter.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Byli jsme před zápasem v nesmírně těžké situaci. Věděli jsme, že soupeř v minulém kole poprvé zvítězil, a zároveň my potřebovali tři body. Vstup do utkání se nám poměrně vydařil, ale opět tomu chyběla alespoň jedna branka v první části pro větší klid. Ze stavu 4:0 se po našich hrubých individuálních chybách dostal soupeř na dostřel jedné branky. Tady se poté ukázala síla týmu, nezpanikařili jsme, uklidnili trošičku hru a dokázali zápas dovést do vítězného konce. Ukázali jsme silnou vnitřní sílu a zvládli jsme třetí ze čtyř urputných zápasů z katego rie play-off.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Aktuální články
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS