Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zápas HKK vs. HC Hvězda Praha

05.01.2016 | Petr Hrdlička

Jeden z těžkých zápasů s favorizovaným celkem soutěže, HC Hvězda Praha, přisoudil los týmu mladšího dorostu na konec základní části. Po urputném boji kralupský celek sice padl, ale povedlo se mu uhájit 5. místo v tabulce a tím se dostat jako nováček soutěže do finálové skupiny, kde svede souboj o postup do extraligy. Zveme všechny fanoušky k plné podpoře v této části soutěže. Gratulujeme všem hráčům, členům realizace a trenérům k tomuto úspěchu.

K8132 | Neděle 03.01.2016, 10:00
 

HC Hvězda Praha - HK Kralupy nad Vltavou

7:3

2:1, 3:1, 2:1

Branky a nahrávky:14.Slavík (Klepáček), 19.Searle (Houška), 21.Schonbauer(Searle), 31.Houška (Klepáček), 39.Klepáček, 50. Patera (Houška, Šonský), 52.Koštoval (Fiala) – 12.Soukup, 39.Hes A. (Kučera), 43.Soukup (Hájek, Duchan).

HC Hvězda Praha: Jeřábek – Searle, Kulich, Fiala, Houška, Šiller, Schonbauer, Slavík, Klepáček, Mařík, Patera, Šonský, Houška, Janiurek, Košotval, Slavata, Vidim.

HK Kralupy nad Vltavou: Horský – Kučera, Drozda, Hes A., Helebrant, Hájek, Binko, Kohout – Kubíček, Soukup, Duchan – Klíma, Hes V., Mrkvička – Špaldon, Štibran, Šiška – Šmahel, Koval, Marek.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Odehráli jsme velice náročné utkání. Soupeř samozřejmě nesmírně kvalitní, favorit, adept na postup. V naší hře bylo dost prvků, které si představujeme, že takto budeme plnit. Na druhou stranu je tam řada věcí, na kterých musíme pořádně pracovat, jelikož právě ony dělají dorostenecký hokej. Důraz okolo naší modré čáry, produktivita, rychlý přechod přes střední pásmo. V těch věcech prokázal soupeř svoji vyspělost a zaslouženě zvítězil. My jsme uzavřeli, myslím důstojně, úspěšnou základní část. Máme nyní velký prostor pro trénink a díky postupu i kvalitní zápasy s kvalitními soupeři. Těšíme se na to.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Aktuální články
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS