Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Druhý zápas playoff Ligy mladšího dorostu

26.01.2016 | Petr Hrdlička

Bohužel ani v druhém zápasu playoff jsme se nedočkali bodů do tabulky. Kluci tentokráte podlehli hokejově zkušenému veteránovi z Třemošné, která patří k pravidelným účastníkům playoff. Držíme palce do dalšího utkání: 30. ledna od 12.30 na zimním stadionu v Kadani proti Pirátům Chomutov "B".

K8137 | Neděle 24.01.2016, 10:15
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Meteor Třemošná

1:7

0:5, 1:0, 0:2

Branky a nahrávky:40.Kubíček (Mrkvička, Soukup) – 1.Bittner (Šucha), 8.Vagner (Rochla, Štolba), 16.Volf (Houdek), 17.Vagner (Černoch), 19.Reisnecker, 47.Zelenka (Rauch), 48.Volf (Krhounek).

HK Kralupy nad Vltavou: Horský (19.Habart) – Hes A., Helebrant, Kohout, Hájek, Binko, Drozda, Pírek – Kubíček, Štibran, Marek, Soukup, Richtr, Hes V., Koval, Mrkvička, Špaldon, Duchan, Šmahel, Klíma.

HC Meteor Třemošná: Čaj (Černý) – Tichý, Mann, Krhounek, Černoch, Zelenka, Razím, Houdek, Šucha, Bittner, Balin, Volf, Reisnecker, Šeba, Štolba, Rohla, Vagner, Jícha, Rauch.

Komentář
 
 
 

Celé utkání hrubě ovlivnila první minuta, kdy jsme začali aktivně, ale hned z prvního brejku jsme inkasovali branku. Poté de facto vše, co letělo na naši branku, byl gól. Byli jsme nedůslední v před brankovém prostoru, soupeř byl drzejší a hokejovější. Snažili jsme se jít na doraz i za nepříznivého stavu, pořád hrát aktivně, napadat, což se nám místy dařilo. Škoda na začátku poslední třetiny neuznané branky, to nám mohlo pomoci. Jsou tam dobré věci, ale převažují základní chyby, nedůslednost, v útoku chybí drzost, agresivita, vzít otěž zápasu na sebe, strhnout to. Každý hráč má svoji roli, může ji hrát exkluzivně, ale pokud nebude pracovat mužstvo jako jednota, věřit v sami sebe, budou se nám stávat podobné třetiny, jako dnes ta první. Závěrem bych popřál Michalu Mrkvičkovi do nemocnice hodně štěstí a brzký návrat do kabiny. Lukáš Majer, HK Kralupy

Aktuální články
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS