Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Body zůstaly pirátům doma

04.02.2016 | Petr Hrdlička

Kvalitní zápas sehrál náš tým proti HC Piráti Chomutov "B" v dalším kole playoff ELIOD ligy mladšího dorostu. Hokejové štěstí nakonec více přálo Pirátům.

K8141 | Sobota 30.01.2016
 

HC Piráti Chomutov "B" - HK Kralupy nad Vltavou

5:1

2:1, 2:0, 1:0

Branky a nahrávky: 5.Gut (Matuška, Horký), 8.Benda (Bartůněk), 22.Gut (Kolářová), 33. Němček (Bárta), 44. Urbánek (Kolářová) – 13.Soukup

HC Piráti Chomutov "B": Šilhan (Šnobl) – Salač, Kolář, Urbánek, Kolářová, Nouzák, Bartůněk, Cestr, Matuška, Benda, Sommer, Kanický, Vlk, Gut, Chlouba, Hájek, Bárta, Horký, Němček.

HK Kralupy nad Vltavou: Horský (Furst) – Hes A., Helebrant, Kohout, Hájek, Kučera, Drozda, Pírek – Kubíček, Štibran, Marek, Soukup, Richtr, Hes V., Koval, Špaldon, Šmahel, Šiška.

Komentář
 
 
 

Utkání bych rozdělil na tři fáze. V úvodu zápasu byli domácí lepším týmem, byli více na kotouči a po zásluze vedli. My jsme se dostali kontaktní brankou do hry a mohli jsme sledovat pěkný zápas, nahoru, dolů. To pokračovalo i ve druhé části přes třetí gól domácích. Měli jsme tam šance, dost střel, ale chyběla nám lehkost v koncovce. Někdy okolo poloviny zápasu jsme krásným gólem od modré čáry využili přesilovku a snížili, bohužel rozhodčí dodatečně, až po uznání branky, viděl našeho hráče v brankovišti a vzal verdikt zpět. To byla obrovská škoda pro celý průběh utkání, jelikož v poslední třetině to byl spíš boj, než hra. Bylo to hodně rozkouskované a s hokejem už to nemělo moc společného. Nicméně domácí byli o krůček lepší a zaslouženě vyhráli. Závěrem bych jen dodal, že i přes prohru, jsme odehráli v nadstavbě konečně šedesát minut smysluplné a vyrovnané utkání, ve kterém jsme dokázali, že jsme tady právem a dokážeme držet krok s kvalitními týmy. V těch předešlých zápasech jsme byli místy trapní. Lukáš Majer, HK Kralupy

 
 
 
Ohlasy

 
 

Utkání
Muži | Sobota 16.02.2019
22. kolo
4:6
HC Buldoci - HK Kralupy
 
Junioři | Neděle 17.03.2019, 12:30
39. kolo
4:1
HK Kralupy - HC Energie
 
Dorost | Neděle 24.03.2019, 11:10
34. kolo
5:4
HK Kralupy - HC Česká Lípa
 
Starší žáci | Sobota 23.03.2019, 11:00
27. kolo
4:1
HC Benátky - HK Kralupy
 
Mladší žáci | Neděle 24.03.2019, 12:00
29. kolo
9:5
Velké Popovice - HK Kralupy
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS
Portál HK Kralupy backloop logo  Heslo HK Kralupy na wikipedia,cz  Oficiální facebook klubu Oficiální youtube klubu  Oficiální google+ klubu  Oficiální twitter klubu  Oficiální rss feed klubu
Copyright © 2014 - 2015 HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou a autoři příspěvků, fotografií či videí. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího výslovného souhlasu držitelů práv je zakázáno jakékoliv užití obsahu webových stránek, zejména další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli příspěvku, fotografie, videa. Uvedená omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva“, které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.