Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V lokálním derby LMD vyšly vítězně Kralupy

08.02.2016 | Petr Hrdlička

Nedělní kolo pokračování playoff ELIOD Ligy mladšího dorostu, skupiny západ nás zavedlo do nedalekého Mělníka, kde se o další body do tabulky poprali dva lokální soupeři. Kralupský tým výborně zápas zvládl a nakonec si z Mělníku odvezl další tři cenné body.

K8142 | Neděle 07.02.2016
 

HC Junior Mělník - HK Kralupy nad Vltavou

2:7

2:1, 0:4, 0:2

Branky a nahrávky: 4.Bespalchenko (Robotka), 20. Buk (Robotka) – 18.Richtr (Soukup), 22.Mrkvička (Hes V.), 27.Richtr (Soukup), 38.Soukup (Richtr, Hes V.), 40. Štibran (Hes V.), 45.Mrkvička (Richtr), 51.Hes V. (Mrkvička).

HC Junior Mělník: Zeithaml (Šimáček) – Kapoun, Zamrazil, Janele, Skřivánek, Kužel, Robotka, Bradáček, Apatsidis, Šíma, Bambuch, Brabec, Benda, Bespalchenko, Buk, Špaček, Litera.

HK Kralupy nad Vltavou: Furst (Habart) – Helebrant, Kohout, Hájek, Kučera, Drozda, Pírek, Binko – Kubíček, Štibran, Marek, Soukup, Richtr, Hes V., Koval, Špaldon, Šiška, Mrkvička.

Komentář
 
 
 

První třetina byla z naší strany dost divoká. Měli jsme tam nějaké šance, dobré věci v útočném pásmu, ale strašně jsme hořeli v obraně. V soubojích 1-1 jsme prohráli, co se dalo. Absolutně jsme nebránili ve středním pásmu. Ač jsme v závěru třetiny srovnali, tak do konce třetiny přidali domácí druhý gól, to by se nemělo stávat. O přestávce jsme si v kabině důrazně vysvětlili některé věci a do druhé třetiny nastoupili s větším klidem a pohodou. Najednou tam byla bojovnost, souboje, přihr&aa cute;vka a konečně i produktivita. V útočné fázi se objevovaly věci z tréninků a především jsme ubránily dvě těžké oslabení. V poslední třetině jsme přidali ještě dva góly a zápas dohráli s chutí. Čtyřicet minut jsme tady produkovali to, co chceme, muselo to bavit hráče i diváky. Lukáš Majer, HK Kralupy

 
 
 
Ohlasy


 
 

FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ:

Aktuální články
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS