Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší dorost prohrál s favoritem o dvě branky

15.02.2016 | Petr Hrdlička

Další utkání mají zasebou mladší dorostenci HK Kralupy, kteří hostili v neděli 14.února v rámci nadstavby ELIOD Ligy Kobru Praha. Utkání skončilo výhrou 2:4 hostujícího celku, který usiluje o postup do extraligy.

K8147 | Neděle 14.02.2016, 10:15
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Kobra Praha

2:4

1:1, 0:3, 1:0

Branky a nahrávky: 5.Štibran (Hes V.), 52.Štibran (Mrkvička) - 13.Šálek (Najman M.), 31.Šálek (Najman M.), 34.Najman M., 38.Šálek (Najman M.)


HK Kralupy nad Vltavou: Furst (31.-34. Horský) - Hes A., Kučera, Kohout, Hájek, Binko, Pírek, Helebrant - Kubíček, Soukup, Richtr - Hes V., Štibran, Mrkvička - Marek, Koval, Šiška - Šmahel.

HC Kobra Praha: Mičán - Hrbek, Najman M., Hruška, Skalík, Mucha, Ženíšek, Najman J., Ksandr, Drokin, Šálek, Rosenbaum, Kaninský, Kněžek, Vandírek, Pěnkava.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Odehráli jsme bojovný zápas. V prvních minutách měl optický tlak soupeř, ale paradoxně jsme úvodní branku vstřelili my. Bohužel jsme pak inkasovali hloupý gól naší nedůsledností. Přesto se utkání drželo v mezích, ač jsme více bránili a snažili se soupeře nepouštět do šancí. Výsledkově pak duel rozhodly dva slepené góly v polovině zápasu. Byli jsme domluveni, že budeme střídat brankáře a chtěli jsem to dodržet. Klíčové poté pro nás bylo, že jsme třetinu dohráli za stavu 1:4. V závěrečné periodě si cenním bojovnnosti mužstva a toho, že jsme hráli až do konce. Škoda dvojnásobné přesilovky, tam jsme to nesehráli dobře, uspěchali jsme to. Možná se s tím zápasem dalo ještě něco dělat, ale nevadí, máme 5 soutěžních utkání do konce a budeme chtít hrát dál takové zápasy.

 
 
 
Ohlasy

 
 

FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ:

Aktuální články
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS