Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Další silný soupěř v playoff LMD v Kralupech

24.02.2016 | Petr Hrdlička

V neděli 21. února přivítal na domácí půdě tým mladšího dorostu lídra playoff skupiny zápas. Horký favorit z Prahy nakonec sice vyhrál, ale cenné zkušenosti ze zápasu si jistě odnesl i domácí tým.

K8149 | Neděle 21.02.2016, 10:15 | ZS Stadion
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Hvězda Praha

1:4

0:1, 0:0, 1:3

Branky a nahrávky: 50.Helebrant (Mrkvička) – 6.Šiler (Houška, 42.Patera (Jeřábek), 44.Vlček (Šiler), 54.Šiler.

HK Kralupy nad Vltavou: Horský – Kučera, Drozda, Helebrant, Hájek, Binko, Pírek – Kubíček, Soukup, Koval – Marek, Štibran, Mrkvička – Kohout, Richtr, Šiška – Kříž.

HC Hvězda Praha: Jeřábek – Searle, Šiler, Štěpánek, Kulich, Fiala, Schonbauer, Klepáček, Patočková, Houška, Patera, Slavata, Vlček, Koštoval, Slavík, Janiurek, Vidim, Jůzková, Jeřábek.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Nastoupili jsme v poměrně okleštěné sestavě a před utkáním jsme si jasně řekli, že bez obrovské bojovnosti a srdíčka nemáme šanci se soupeřem držet krok. Hvězda byla obrovsky kompaktní, s pohybem a tahem na branku. Ve většině utkání samozřejmě lepším týmem. Pro nás bylo důležité, že jsme ve druhé třetině ubránili tři těžká oslabení. Věděli jsme, že soupeř má dobré přesilovky a připravovali jsme se na to. Jsem rád, že i po inkasovaných gólech ve třetí části jsme neodpadli a využili přesilovou hru. Na nějaké snížení jsme poté již neměli síly a asi by si to ani průběh zápasu nezasloužil. Ze zápasu si odnášíme plno zranění a šrámů, ale takový je hokej. Nicméně všichni hráči si za poslední dva zápasy s prvními celky zaslouží poděkování.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Aktuální články
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS