Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
Neděle 28.02.2016
 

HC Meteor Třemošná - HK Kralupy nad Vltavou

7:5

3:0, 0:3, 4:2

Branky a nahrávky: 6.Bittner (Štolba), 8.Šucha (Bittner), 12.Šeba, 43.Ženíšek (Rohla), 49.Jícha (Rohla), 54. Houdek (Reisnecker), 56.Balín (Houdek) – 26.Soukup, 29.Kubíček (Soukup), 32.Kučera (Mrkvička), 60.Soukup (Hájek, Šiška), 60.Soukup (Kubíček, Šiška).

HC Meteor Třemošná: Čaj (Černý) – Houdek, Reitspies, Reisnecker, Razím, Štolba, Volf, Černoch, Vágner, Šucha, Hrubý, Jícha, Balín, Šeba, Bittner, Mann, Rohla, Ženíšek, Morawetz

HK Kralupy nad Vltavou: Horský (12.Furst) – Hes A., Helebrant, Hájek, Binko, Drozda, Kučera – Kubíček, Soukup, Špaldon – Marek, Štibran, Mrkvička - Šiška, Koval, Šmíd

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): V první třetině nás soupeř přehrál. Hráli jsme poslední tři zápasy na domácím hřišti, a jako bychom se nestačili adaptovat na užší kluziště. Z našeho pohledu jsme mohli být rádi, že třetina skončila pouze 3:0. Od druhé části jsme zlepšili pohyb a začali si více věřit v útočném pásmu. Odměnou nám byly vstřelené branky, využitá početní převaha a s tím také vyrovnání skóre. Poté nám trošičku uškodila přestávka, kdy se dokázali rozházení domácí vrátit zpátky k tomu, co jsou zvyklí produkovat. Po brance na 5:3 jsme už tahali za kratší konec, přesto jsme utkání dohráli až do konce, což ukazuje charakter mužstva. Kdyby nám před zápasem někdo řekl, že tady prohrajeme o dvě branky, brali bychom to, ale po průběhu druhé třetiny nás to trošičku mrzí. Nutno však říci, že výsledek je spravedlivý.

Aktuální články
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS