Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Další body do sbírky v nadstavbě pro mladší dorost

07.03.2016 | Petr Hrdlička

Mladší dorostenci HK Kralupy zvládli další těžké utkání v rámci ELIOD ligy. Na domácím hřišti hostili tým Piráti Chomutov B. Ačkoliv ještě v polovině třetí třetiny prohrávali kralupští o dvě branky, dokázali ve strhujícím závěru vyrovnat a v nájezdech vydolovat druhou výhru v nadstavbové skupině LMD.

30. kolo | Neděle 06.03.2016
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Piráti Chomutov "B"

7:6 sn

1:1, 2:3, 3:2 - 1:0

Branky a nahrávky: 5.Binko (Šiška), 23.Šiška, 34.Šiška, 53.Štibran, 53.Hájek (Štibran), 54.Soukup (Kubíček), roz.náj. Štibran – 6.Hájek (Chlouba), 24.Bartůněk (Kanický), 25.Horký (Bárta), 39.Bárta (Matuška), 42.Horký (Bárta), 54.Chlouba (Hájek). 

HK Kralupy nad Vltavou: Furst – Hes A., Helebrant, Hájek, Binko, Drozda, Kučera, Pírek – Kubíček, Soukup, Hes V. – Marek, Štibran, Mrkvička - Šiška, Koval, Špaldon – Šmíd, Šmahel.

HC Piráti Chomutov "B": Šilhan – Salač, Machyna, Urbánek, Bartůněk, Chlouba, Nemček, Gut, Kanický, Kolášek, Hájek, Horký, Bárta, Tomšů, Matuška.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Padesát minut se hrál takový březnový hokej. Je to dáno i systémem soutěže. Soupeř byl v utkání velice produktivní a po brance na 3:5 to s námi vypadalo špatně. Dostali jsme poměrně laciné branky a nebylo to úplně ono. Někdy od 50.minuty jsme se dostali do tlaku, cítili jsme, že můžeme se zápasem něco udělat. Najednou nám začaly jezdit nohy a byli jsme obrovsky přímočaří. Díky důrazu nám tam napadaly branky. Byli jsme v laufu, škoda vyrovnávací branky soupeře, závěr už byl potom takový, že hráčům něco dal. Jsme rádi za výhru v nájezdech a dva body, odpovídá to průběhu utkání a výkonu obou týmů.    


 
 
 
Ohlasy

 
 

FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ:

Aktuální články
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS