Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší dorost se rozloučil s domácím stadionem vítězně, v derby zdolal Mělník

17.03.2016 | Petr Hrdlička

Poslední domácí utkání v rámci ELIOD ligy odehráli mladší dorostenci HK Kralupy v neděli proti týmu HC Junior Mělník. Utkání nabralo strhující průběh až v samotné třetí třetině, kdy Kralupy vstřelily čtyři branky. Pro náš tým se tak jednalo o tříbodovou tečku za posledním utkáním ELIOD ligy na domácí ploše. Se sezónou se dorost rozloučí v neděli na Kobře Praha.

31. kolo | Neděle 13.03.2016, 10:15 | Městský stadion Kralupy nad Vltavou

HK Kralupy nad Vltavou - HC Junior Mělník

7:3

2:2, 1:0, 4:1

Branky a nahrávky: 5.Špaldon (Koval), 6.Soukup (Kubíček), 28.Helebrant, 51.Marek (Mrkvička), 53.Marek (Mrkvička), 54.Helebrant, 56.Soukup (Binko) – 15.Buk, 17.Bambuch (Ondrík), 52.Buk (Litera).

HK Kralupy nad Vltavou: Horský – Hes A., Helebrant, Hájek, Binko, Drozda, Kučera, Pírek, Kohout – Kubíček, Soukup, Hes V. – Marek, Štibran, Mrkvička - Šiška, Koval, Špaldon – Šmahel.

HC Junior Mělník: Ondrík – Litera, Zamrazil, Apatidis, Skřivánek, Kužel, Buk, Bradáček, Stříbrný, Bambuch, Brabec, Benda, Špaček, Šíma.

Komentář

Ohlasy

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Věděli jsme, že Mělník bojuje v závěru sezóny na dvou frontách, nicméně derby je derby, což se opět potvrdilo. V zápase jsme střídali dost slušné pasáže s těmi horšími, nicméně bych rád zmínil především aktivitu a spolupráci s obránci ve druhé třetině. Tam naše hra dosahovala požadovaných parametrů. Ve třetí třetině jsme si šli více za vítězstvím, jsme rádi, že v druhém utkání po sobě jsme rozhodli právě v poslední třetině. Zkraje sezóny jsme soupeřů stačili do poloviny zápasů, nyní už šlapeme šedesát minut. Chtěli jsme se s domácím stadionem rozloučit důstojným výkonem, a to se nám povedlo. Nějaké extrémní euforii z výsledku nepodléháme, ale za tři body jsme rádi.

Aktuální články
Černý víkend dorostu

O uplynulém víkendu sehrál dorost HK Kralupy dvě poslední utkání základní části soutěže

Starší žáci vyhráli v Letňanech

Starší žáci zvítězili na ledě Letců, po ospalém začátku soupeře přehráli a vezou výhru. Po šesti odehraných utkáních jim patří...

Redstone extraliga juniorů - Kralupy poráží Chrudim

Domácí dnes soupeři nedali šanci a po vynikající první třetině poráží HC Chrudim 7:3