Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší dorost se rozloučil s domácím stadionem vítězně, v derby zdolal Mělník

17.03.2016 | Petr Hrdlička

Poslední domácí utkání v rámci ELIOD ligy odehráli mladší dorostenci HK Kralupy v neděli proti týmu HC Junior Mělník. Utkání nabralo strhující průběh až v samotné třetí třetině, kdy Kralupy vstřelily čtyři branky. Pro náš tým se tak jednalo o tříbodovou tečku za posledním utkáním ELIOD ligy na domácí ploše. Se sezónou se dorost rozloučí v neděli na Kobře Praha.

31. kolo | Neděle 13.03.2016, 10:15 | Městský stadion Kralupy nad Vltavou
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Junior Mělník

7:3

2:2, 1:0, 4:1

Branky a nahrávky: 5.Špaldon (Koval), 6.Soukup (Kubíček), 28.Helebrant, 51.Marek (Mrkvička), 53.Marek (Mrkvička), 54.Helebrant, 56.Soukup (Binko) – 15.Buk, 17.Bambuch (Ondrík), 52.Buk (Litera). 

HK Kralupy nad Vltavou: Horský – Hes A., Helebrant, Hájek, Binko, Drozda, Kučera, Pírek, Kohout – Kubíček, Soukup, Hes V. – Marek, Štibran, Mrkvička - Šiška, Koval, Špaldon – Šmahel.

HC Junior Mělník: Ondrík – Litera, Zamrazil, Apatidis, Skřivánek, Kužel, Buk, Bradáček, Stříbrný, Bambuch, Brabec, Benda, Špaček, Šíma.

Komentář
 
 
 


 
 
 
Ohlasy

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Věděli jsme, že Mělník bojuje v závěru sezóny na dvou frontách, nicméně derby je derby, což se opět potvrdilo. V zápase jsme střídali dost slušné pasáže s těmi horšími, nicméně bych rád zmínil především aktivitu a spolupráci s obránci ve druhé třetině. Tam naše hra dosahovala požadovaných parametrů. Ve třetí třetině jsme si šli více za vítězstvím, jsme rádi, že v druhém utkání po sobě jsme rozhodli právě v poslední třetině. Zkraje sezóny jsme soupeřů stačili do poloviny zápasů, nyní už šlapeme šedesát minut. Chtěli jsme se s domácím stadionem rozloučit důstojným výkonem, a to se nám povedlo. Nějaké extrémní euforii z výsledku nepodléháme, ale za tři body jsme rádi.

 
 

Aktuální články
Příprava mladších žáků v plném proudu

Mladší žáci zahájili přípravu stejně jako všechny ostatní kategorie 20. dubna. Společné tréninky pak začali 11. května, pod vedením...

 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory

Do letošní sezóny vstoupil náš klub s několika změnami na postech trenérů jednotlivých kategorií. Asi tou nejzásadnější je změna v...

 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu

Tak jako všechny kategorie, zahájili i dorostenci 20. dubna suchou přípravu. První tři týdny probíhaly formou individuálních tréninků, v...

 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
Kralupský Klub vítá nového trenéra
 
Poděkování a rozloučení
 
Pojď hrát hokej - jak trénovat doma
 
Dopis Radním města Kralupy - poděkování
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS