Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
Neděle 20.03.2016
 

HC Kobra Praha - HK Kralupy nad Vltavou

7:1

3:1, 1:0, 3:0

Branky a nahrávky: 3.Pavel (Ksandr, Kánický), 4.Najman, 17.Pavel (Mucha, Rosenbaum), 22.Šálek (Najman), 44.Mucha (Hrbek, Pavel), 56.Ksandr, 58.Mucha (Pavel) – 20.Špaldoň.

HC Kobra Praha: Mičán - Pěnkava, Ženíšek, Hrbek, Najman, Skalík, Vandírek, Káninsky, Rosenbaum, Šálek, Najman M., Ksandr, Pavel, Mucha, Drokin, Kněžek, Zmeškal, Hruška, Zwahlen

HK Kralupy nad Vltavou: Horský – Hes A., Helebrant, Hájek, Kučera, Drozda, Pírek – Hes V., Marek, Soukup, Šmíd, Koval, Mrkvička, Špaldoň, Šiška, Binko, Kříž.

Komentář
 
 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Nastoupili jsme v dost kombinované sestavě a na naší hře to bylo znát. Téměř po celé utkání jsme se jen bránili, jen sporadicky jsme se dostávali k soupeři do pásma. Přesto musím před drtivou většinou hráčů smeknout, že i přes enormní sílu soupeře bojovali a dřeli šedesát minut. Nutno dodat, že Kobra dnes předvedla nejkvalitnější výkon ze čtyř vzájemných zápasů, hrála hokej. My jsme byli pod velkým tlakem. Mrzí mě poslední dva inkasované góly v závěru, výsledek mohl být důstojnější. Každopádně jsme si tímto zápasem určitě nepokazili dojem, naopak za výkony v nadstavbě a i celé sezóně jsme na mužstvo pyšní. Závěrem bych chtěl pogratulovat soupeři k postupu do extraligy.

Aktuální články
Černý víkend dorostu

O uplynulém víkendu sehrál dorost HK Kralupy dvě poslední utkání základní části soutěže

 
Starší žáci vyhráli v Letňanech

Starší žáci zvítězili na ledě Letců, po ospalém začátku soupeře přehráli a vezou výhru. Po šesti odehraných utkáních jim patří...

 
Redstone extraliga juniorů - Kralupy poráží Chrudim

Domácí dnes soupeři nedali šanci a po vynikající první třetině poráží HC Chrudim 7:3

 
A tým veze body z Vlašimi
 
Starší žáci změřili síly se soupeřem z Dánska
 
Dorost potvrdil formu
 
A- tým zašlápl Sršně z Kutné Hory
 
Starší žáci opět vítězně
 
Kralupská akce „Týden hokeje“ se opět vydařila
 
Dorost v čele tabulky
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS