Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší dorost na úvod přípravy zdolal Mladou Boleslav B

20.08.2016 | HK Kralupy

První přípravné utkání na novou sezónu 2016/2017 odehráli mladší dorostenci HK Kralupy. V sobotu dopoledne se tým trenéra Lukáše Majera představil na domácím hřišti proti týmu BK Mladá Boleslav B. Domácí celek zvítězil díky gólové smršti ve druhé třetině, kterou vyhrál 4:0. Další utkání čeká mladší dorostence ve středu, kdy se představí v Milevsku, v rámci soustředění, proti Vlašimi.

přát.1 | Sobota 20.08.2016, 10:00 | Zimní stadion Kralupy nad Vltavou

HK Kralupy nad Vltavou - BK Mladá Boleslav

5:3

1:1,4:1,0:2

HK Kralupy nad Vltavou: Horský (31.Urban) - Kučera, Binko "C", Hájek, Drozda, Pírek, Šimůnek - Špaldoň, Sachr, Šiška - Marek, Štibran "A", Němec - Šmíd, Kříž, Rambousek - Mulač, Kitler, Šmahel - Černá.

BK Mladá Boleslav:

Ohlasy

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Bylo to pro nás první přípravné utkání v sezóně a myslím si, že to bylo znát. Je nás nyní celkem hodně a vždy jsme nechali jeden útok odpočívat. V první třetině byla Boleslav lepší, hrála více kombinačně. Ve druhé třetině jsme zase měli více ze hry my a potvrdilo se to i gólově. Místy tam byl dobrý pohyb a hlavně jsme tam měli hodně přímočarých akcí. Poslední třetina se pak jen dohrávala, prohráli jsme ji a s tím samozřejmě spokojeni nejsme. Stejně tak budeme mít hodně práce dostat pod kůži některým hráčům to, že v hokeji existují pojmy jako bekčeking, blokace střely nebo forčeking. Ale máme nyní týden soustředění a tam se všem herním věcem budeme věnovat.

HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS