Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší dorostenci zvládli i druhý zápas přípravy na novou sezónu

24.08.2016 | HK Kralupy

Další přípravný zápas na novou sezónu mají za sebou mladší dorostenci HK Kralupy nad Vltavou. Naše druhá nejstraší mládežnická kategorie je momentálně na soustředění v Milevsku, kde hráči polykají tvrdé tréninkové dávky. Ve středečním odpoledni odehrál dorost přípravný zápas s týmem HC Vlašim, kterou zdolal, i díky poslední třetině, 8:2.

přát.2 | Středa 24.08.2016, 15:30 | Zimní stadion Milevsko
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Rytíři Vlašim

8:2

Branky a nahrávky: 7.Marek (Štibran, Němec), 14.Štibran (Němec), 26.Marek (Němec), 51.Šmíd (Sachr), 52.Štibran (Kittrell), 56.Šmíd (Šiška), 58.Marek, 58.Rambousek (Kittrell) - 19.Šulek, 35.Langr. 

HK Kralupy nad Vltavou: Horský (31.Janda) - Binko "C", Kučera, Hájek, Drozda, Pírek, Kohout, Šimůnek, Procházková - Rambousek, Sachr, Šiška - Marek, Štibran, Němec - Špaldoň, Kříž, Šmíd - Šmahel, Kitrrell, Mulač.

HC Rytíři Vlašim: Kalina - Švácha, Peterka, Habart, Spilková, Zhoral, Sosnovec, Macháč, Spilka, Súsa, Čiko, Novák, Janoušek, Říha, Fiala, Langr, Šulek.

 
 
 
Ohlasy

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Jsme na soustředění v Milevsku a momentálně vůbec nerozlišujeme nějakou zápasovou a tréninkovou zátěž. Jsme ve velkém objemu a trénujeme čtyřfázově, a o to více si ceníme toho, že jsme dnešní utkání zvládli, především jeho poslední třetinu. V první třetině jsme byli lepším týmem, sice jsme dobře kombinovali v útočném pásmu, ale dali jsme jen dvě branky, což na 17 střel je málo. Pro utkání to bylo nakonec dobře, jelikož se to 50 minut tahalo nahoru dolů. V závěrečné části jsme byli cílevědomější a konečně proměnili šance. Ač musím říct, že druhý brankář soupeře, chytal do vstřelené branky na 4:2, parádně. Závěrem bych chtěl smeknout před našim brankářem Petrem Jandou, který nemá jednoduchý vývoj kariéry a dnes naskočil na 30 minut a mužstvo podržel. 

 
 

Aktuální články
Příprava mladších žáků v plném proudu

Mladší žáci zahájili přípravu stejně jako všechny ostatní kategorie 20. dubna. Společné tréninky pak začali 11. května, pod vedením...

 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory

Do letošní sezóny vstoupil náš klub s několika změnami na postech trenérů jednotlivých kategorií. Asi tou nejzásadnější je změna v...

 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu

Tak jako všechny kategorie, zahájili i dorostenci 20. dubna suchou přípravu. První tři týdny probíhaly formou individuálních tréninků, v...

 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
Kralupský Klub vítá nového trenéra
 
Poděkování a rozloučení
 
Pojď hrát hokej - jak trénovat doma
 
Dopis Radním města Kralupy - poděkování
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS