Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší dorost zakončil milevské soustředění výhrou

30.08.2016 | HK Kralupy

Stejně jako junioři, tak i naše druhá nejstarší mládežnická kategorie, absolvovala před sezónou 2016/2017 soutředění. Mladší dorostenci našli na týden azyl v Milevsku, kde trénovali v šesti dnech téměř od rána do večera. Vedle toho stihl dorost odehrát také dva přípravné zápasy. "Musím řici, že se soustředěním jsme z 80 procent spokojeni. V první rovině jsme udělali hodně práce a seznámili jsme se všichni s hrou, kterou bychom se chtěli v následujcíí sezóně prezentovat. Za další jsme se posunuli dobředu týmově a nově příchozí hráče plně adaptovali do týmu. Co trošičku pokulhávalo byly podmínky tamní plochy a osobně mne mrzí, že v druhém přáteláku nepřijel soupeř v plné, extraligové náloži, protože v soutěži nás čekají týmy nažhavené a hladové po postupu. Pokud chceme být úspěšní, musíme tyto detaily řešit," napsal pro hokejkralupy.cz z Milevska hlavní trenér mladšího dorostu Lukáš Majer. Jeho mužstvo zakončí přípravu nedělním utkáním (9:45) doma proti Mělníku, aktuálně tým již trénuje v Kralupech. První mistrovské utkání čeká mladší dorost poté 11.9.2016 od 10:15 hodin doma s týmem HC Litvínov B. 

přát.3 | Sobota 27.08.2016, 09:00 | Zimní stadion Milevsko
 

HC Tábor/HC Soběslav - HK Kralupy nad Vltavou

1:8

4:0, 3:1, 1:0

Branky a nahrávky: 34.Černošek - 4.Sachr (Drozda), 4.Němec (Binko), 5.Špaldoň (Šiška), 17.Rambousek, 23.Šiška (Špaaldoň), 25.Sachr (Kučera), 34.Štibran (Marek), 59.Hájek (Rambousek).

HC Tábor/HC Soběslav: Bartoň (Horák) - Mácl, Slaný, Fridl, Dančišin, Pauš, Duda, Matoušek, Parlát, Černošek, Bouška, Strunčík, Knobloch, Sandlich, Baudl, Blafka.

HK Kralupy nad Vltavou: Horský (Janda) - Hájek, Drozda, Kučera, Binko "C", Kohout, Pírek, Šimůnek, Procházková - Špaldoň, Sachr, Šiška - Marek, Štibran, Němec - Šmíd, Mulač, Rambousek - Šmahel, Kříž, Kittrell.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Trošku nás mrzí, že soupeř nepřijel se svým A-týmem, který bude letos hrát v extralize, přáli jsme si zase jinou konfrontaci, ale chápeme, že extraliga začíná o týden dříve než 1.liga. Do samotného zápasu jsme měli dobrý vstup a byli jsme koncentrovaní od první minuty. 40 minut se na to dalo koukat, poslední třetinu jsme hru rozložili na více hráčů, takže už to bylo takové bez kolejí. Přesto si myslím, že nás soupeř prověřil. Čeho se však musíme vyvarovat jsou vyloučení. Dnes jsme měli několik dvouminutových trestů, hráli jsme 2 minuty oslabení 3na5 a k tomu přidali ještě osobní desetiminutový trest. Oslabení jsme zvládli, bránili jsme kolektivně a byli jsme podpořeni spolehlivým výkonem brankáře. Přesto to budeme řešit. Ze soustředění odjíždíme s pocitem dobře odpracované práce, ale zároveň víme, kde nás tlačí bota a na čem musíme před startem soutěže nejvíce zamakat.

Aktuální články
Příprava mladších žáků v plném proudu

Mladší žáci zahájili přípravu stejně jako všechny ostatní kategorie 20. dubna. Společné tréninky pak začali 11. května, pod vedením...

 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory

Do letošní sezóny vstoupil náš klub s několika změnami na postech trenérů jednotlivých kategorií. Asi tou nejzásadnější je změna v...

 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu

Tak jako všechny kategorie, zahájili i dorostenci 20. dubna suchou přípravu. První tři týdny probíhaly formou individuálních tréninků, v...

 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
Kralupský Klub vítá nového trenéra
 
Poděkování a rozloučení
 
Pojď hrát hokej - jak trénovat doma
 
Dopis Radním města Kralupy - poděkování
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS