Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První velký hokej

08.09.2016 | Jakub Kaprál

V sobotu 3.9. jsme sehráli druhé přípravné utkání v letošní sezóně. Naším soupeřem bylo tentokrát PZ Kladno. Po předzápasové poradě s trenéry soupeře bylo rozhodnuto, že necháme kluky vyzkoušet velký hokej a tak naši třeťáci nastoupili ke svému prvnímu zápasu na celé hřiště. I přes prohru 10:1 to byl pozitivní zážitek. Celý tým byl z nové zkušenosti nadšený! Navíc mezi 2. a 3. třetinou jsme v místním bufetu objevili Kubu Voráčka, který se s námi postupně, trpělivě a s úsměvem vyfotil. Po velkém hokeji následovali nájezdy a jako bonus ještě 2x10 minut minihokeje. Takový byl sobotní den našich třeťáků.

V neděli 18.9. od 12:45 odehrajeme na domácím ledě s mužstvem PZ Kladno odvetu.

Přát (velké hřiště) | Sobota 03.09.2016, 12:30