Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost zakončil přípravu výhrou

05.09.2016 | HK Kralupy

Mladší dorostenci HK Kralupy nad Vltavou zakončili přípravu na sezónu 2016/2017 výhrou. Na domácím ledě hostili v neděli 4.9.2016 tým HC Junior Mělník. V poklidné atmosféře zvítězil domácí celek. Mistrovská soutěž začíná mladším dorostencům v neděli 11.9., kdy se na domácím ledě představí v souboji s HC Litvínov B (10:15).

přát.4 | Neděle 04.09.2016, 09:45 | Zimní stadion Kralupy nad Vltavou
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Junior Mělník

12:3

4:1, 5:1, 3:1

Branky a nahrávky: 1.Kučera (Štibran), 3.Špaldoň (Binko, Němec), 11.Hájek (Špaldoň), 16.Šiška (Šimůnek, Pírek), 24.Němec (Štibran), 29.Marek (Němec), 35. Marek (Hájek, Němec), 37.Pírek , 37.Kučera (Kittrel), 47.Němec (Drozda, 50.Kučera (Marek, Němec), 51.Souček (Kříž) – 7.Zíma, 28.Apatsidis (Havelka), 54. Apatsidis (Havelka).

HK Kralupy nad Vltavou: Janda (31.Habart) - Kučera, Binko, Hájek, Drozda, Pírek, Šimůnek - Špaldoň, Rambousek, Šiška - Marek, Štibran, Němec - Šmíd, Kříž, Souček - Šmahel, Kitrell.

HC Junior Mělník:

Komentář
 
 
 


 
 
 
Ohlasy

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Soupeř nenastoupil v kompletní sestavě, takže my dobře víme, že v soutěži to samozřejmě bude úplně něco jiného. Jsem rád, že se nám dnes do hry dostali všichni hráči a rozložili jsme tak zátěž na všechny lajny. V utkání jsme byli silní na kotouči a myslím si, že dnes bylo těžké proti nám hrát. Hráči přišli v 6 letech na hokej, aby z toho měli radost a bavili se a dnes se jim tato investice vrátila. Máme nyní týden do začátku soutěže, v naší hře nejsou špatné věci, ale neustále spousta nedostatků, které se budeme snažit do zápasu s Litvínovem zlepšit.

 
 

Aktuální články
Příprava mladších žáků v plném proudu

Mladší žáci zahájili přípravu stejně jako všechny ostatní kategorie 20. dubna. Společné tréninky pak začali 11. května, pod vedením...

 
Muž ošlehaný zámořským hokejem vede kralupské juniory

Do letošní sezóny vstoupil náš klub s několika změnami na postech trenérů jednotlivých kategorií. Asi tou nejzásadnější je změna v...

 
Aleš Drozda hodnotí první část přípravy dorostu

Tak jako všechny kategorie, zahájili i dorostenci 20. dubna suchou přípravu. První tři týdny probíhaly formou individuálních tréninků, v...

 
Letní příprava - 11. května začínají společné tréninky jednotlivých kategorií
 
Letní příprava
 
Realizační týmy 2020/2021
 
Kralupský Klub vítá nového trenéra
 
Poděkování a rozloučení
 
Pojď hrát hokej - jak trénovat doma
 
Dopis Radním města Kralupy - poděkování
 
 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS