Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
2. kolo | Sobota 17.09.2016, 14:00 | Zimní stadion Bílina
 

HC Piráti Chomutov "C" - HK Kralupy nad Vltavou

3:9

2:3, 0:3, 1:3

Branky a nahrávky: 12.Pavlíček (Prokeš, Vlach), 19.Vrhel (Králíček), 48.Vlach - 2.Němec (Marek), 7.Němec (Marek, Štibran), 17.Richtr (Drozda), 32.Kučera (Marek, Štibran), 38.Štibran (Kučera), 39.Rambousek (Šimůnek), 43.Špaldoň, 44.Němec (Marek), 58.Němec (Kučera). 

HC Piráti Chomutov "C": Kuňa- Klika, Vrhel, Vlach, Petrásek, Králíček, Prokeš, Birhanzl, Šajner, Druxa, Bublová, Vlach, Adlt, Fremund, Renda, Pavlíček.

HK Kralupy nad Vltavou: Horský - Hájek, Drozda, Binko "C", Kučera, Pírek, Kohout, Šimůnek - Špadloň, Rambousek, Šiška - Marek, Štibran, Němec - Šmíd, Sachr, Richtr - Šmahel, Kitler, Souček.

 
 
 
Ohlasy


 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Zápas se hrál ze začátku v podmínkách, které neměly s hokejem zpočátku nic společného. Možná to trochu i ublížilo hokeji, ale myslím si, že oba týmy se s tím vypořádaly po svém. My jsme byli první třetinu dost nedůslední, hráli jsme stylem, jako by se nám nemohlo nic stát, což je samozřejmě proti mladému a bojovnému soupeři nesmysl. Ve druhé třetině jsme využili dvě přesilovky, které nás uklidnili a schladili odpor domácích. Velkou pomoc mužstvu dnes dali hráči, kteří se snaží pracovat každý den více než nadoraz.   

 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS