Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší dorost o víkendu dvakrát zvítězil

20.09.2016 | HK Kralupy

V plném proudu je ELIOD liga mladšího dorostu, která o víkendu zažila ostrá dvě kola. Mladší dorostenci HK Kralupy nad Vttavou zajížděli v sobotu na led Bíliny, kde se utkali s týmem Chomutov C. Po vyrovnané první třetině, přišlo šest přesných zásahů do chomutovské branky a výhra Kralup v poměru 9:3. Čtyři branky v tomto utkání vsítil Marek Němec. V neděli se poté dorostenci představili na domácím ledě, kde hostili celek HC Junior Mělník. V regionálním derby zvítězily Kralupy 10:0. Další utkání čeká Kralupy v neděli, 25.října na ledě Děčína.

3. kolo | Neděle 18.09.2016, 10:15 | Zimní stadion Kralupy nad Vltavou

HK Kralupy nad Vltavou - HC Junior Mělník

10:0

4:0, 4:0, 2:0

Branky a nahrávky: 7.Kučera (Němec), 8.Němec (Štibran), 9.Špaldoň (Rambousek), 14.Marek (Kučera), 22.Richtr (Sachr), 24.Štibran (Šiška, Binko), 25.Souček (Šiška), 28.Štibran (Marek), 53.Richtr (Šmíd, Sachr), 55.Rambousek (Šiška, Kučera).

HK Kralupy nad Vltavou: Horský - Hájek, Drozda, Binko "C", Kučera, Pírek, Šimůnek, Kohout - Špaldoň, Rambousek, Šiška - Marek, Štibran, Němec - Šmíd, Sachr, Richtr - Šmahel, Kittrel, Souček.

HC Junior Mělník: Štěpánek - Ryba, Strombach, Končel, Mertová, Špaček, Bambuch, Šíma, Bajer, Havelka, Apatsidis, Varády, Bradáček, Ibl, Klučina.

Ohlasy

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): Začátek utkání byl z naší strany trošku pomalejší, hrálo se až moc v naší třetině. S postupem času se nám však podařilo gólově prosadit. Škoda vyloučení v 10.minutě, kdy musel jeden z našich hráčů do kabin. Chtěli jsme hrát šedesát minut hokej a ne diskutovat s rozhodčími. To věřím, že se nám povedlo. Od poloviny zápasu jsme rozložili hru na čtyři útoky, už jen proto, že včera jsme odehráli těžký zápas s Chomutovem. Zároveň si cenníme nuly v obraně, pokud bude náš brankář pracovat jako dnes, dostane se mu odměny. Stejně jako celému týmu.

Aktuální články
Pozvánka na Masarykův pohár

Patrik Husák, který získal extraligový titul v dresu HC Oceláři Třinec v sezóně 2018-2019 přiveze do Kralup Masarykův pohár!