Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší dorost poprvé v sezóně prohrál, ve vyrovnané bitvě v Kadani 3:1

02.10.2016 | HK Kralupy

Poslední utkání první čtvrtiny ELIOD ligy mladšího dorostu zavedlo kralupské dorostence na led týmu Piráti Chomutov B. Středočeši se sice dostali do vedení 1:0 v první třetině, nicméně dvěma góly se podlo domácímu týmu utkání otočit. Kralupští tak poprvé v sezóně odcházejí z ledu poraženi.

6. kolo | Sobota 01.10.2016, 12:30
 

HC Piráti Chomutov "B" - HK Kralupy nad Vltavou

3:1

0:1, 2:0, 1:0

Branky a nahrávky: 36.Bárta (Koláček), 38.Salač (Bartůněk, Chlouba), 60.Konášek - 10.Kučera (Němec).

HC Piráti Chomutov "B": Šilhan (Kufa) - Salač, Bartůněk, Kolář, Nouzák, Klika, Malický, Chlouba, Konášek, Pochl, Smutný, Bárta, Koláček, Kaše, Matuška, Žalud, Holuša, Mihalik. Trenér: Miroslav Novák

HK Kralupy nad Vltavou: Habart (Horský) - Binko "C", Kučera, Drozda, Hájek, Šimůnek, Pírek, Liberda - Šmíd, Rambousek, Šiška, Richtr, Sachr, Němec, Špaldoň, Štibran, Marek, Kittrell, Kříž, Souček. Trenér: Lukáš Majer

Komentář
 
 
 


 
 
 
Ohlasy

 
 

Lukáš Majer (HK Kralupy nad Vltavou): V první třetině jsme hráli aktivní hokej, hodně jsme se drželi na kotouči, navíc se nám povedlo využít přesilovku. Mělo to pohyb, chuť, ale chyběly tomu góly, což celý zápas rozhodlo. Od druhé třetiny jsme se vinou častých vyloučení absolutně nedostali do tempa, hráli jsme osm minut ve čtyřech, což nás stálo spostu sil a především jsme se nedostali k naší hře. První gól jsme inkasovali z prohraného 1-1, druhý z přesilovky. V poslední třetině si mužstvo sáhlo na dno, dělali jsme všechno proto, abychom alespoň vyrovnali, bohužel, z příležitostí, které normálně končí brankou jsme najednou nemířili přesně. Mrzí mne závěrečná přesilovka, možná jsme to měli zahrát trošku jinak, času bylo dost. Soupeř byl dnes šťastnější. Každopádně jsme rádi, že zranění kluci jsou po návratu z nemocnice v pořádku, máme nyní 14 dnů na poctivý trénink a regeneraci. Závěrem bych chtěl ještě poděkovat rodičům hráčů, kteří nás tu dnes podporovali. Cenníme si toho.

 
HOKEJOVÝ KLUB Kralupy nad Vltavou, kontakt: libor.stajer@kmvs.cz     RSS